درباره ما

فروشگاه “خانه تاسیسات” با توجه به پشتوانه و تجربه چندین ساله خود در زمینه واردات، تامین و تجهیز تجهیزات ساختمانی، صنایع سرمایشی ، نصنایع گرمایشی، کارگاه های صنعتی و ساختمانی به منظور تامین نیازهای مخاطبان گام برداشته است.

معرفی شرکت خانه تاسیسات

شرکت خانه تاسیسات با هدف ایجاد رواب بهتر و سریعتر برای پروژه های ساختمانی و صنعتی در سال  ۱۳۹۱ تاسیس و طی مدت کوتاهی توانست با تکیه بر دانش فنی و کارگروهی، انبوعی از پورژه های کشور را در بخش تامین و تولید تجهیزات تاسیسات و سیستم های برودتی داشته باشد.
مدیریت این شرکت در راستای رسیدن به عدف اصلی خود در جهت جلب رضایت کامل مشتریان گرامی، به همراه گروه فنی و مهندسی خود در زمینه های مذکور، به عنوان عضو کوچکی از جامعه فنی و تاسیساتی کشور، افتخار خدمت گذاری در زمینه طراحی، تولید و تجهیز بخش وسیعی از نیاز های مجموعه صنعتی کشور را دارا می باشد. در این راستا هموراه موارد زیر سر لوحه برنامه های کلیدی مدیران، کارشناسان و دیگر افراد این خانواده بزرگ بوده است:

 • بهره وری از جدیدترین دستاورد های علمی روز دنیا طبق استاندارد های به روز دنیا
 • تولید و طراحی بر اساس بالاترین راندمان کاری
 • در نظر گرفتن معیار ها و استاندارد های درخواستی
 • تلاش در جلب خواسته های معقول و متعارف
 • استفاده از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه
 • بالاترین میزان گارانتی
 • ارائه بهترین و شایسته ترین خدمات پس از فروش
 • ارائه بهترین پیشنهاد قیمت
 • ارائه بهترین پیشنهاد فنی و تخصصی در خصوص سیستم های پمپاژ و برودت ساختمان

لازم به ذکر است مهمترین محصول این شرکت ارزش دادن به فرمایشات مشتری و تحویل به موقع کالای مورد نیاز ایشان می باشد که این امر توسط کادر مجرب و ورزیده این شرکت با تجربه های علمی و عملی در زمینه تاسیات گردیده است.

زمینه‌های فعالیت ما

این شرکت با ژرف اندیشی، تیزبینی و دلسوزی زمینه فعالیت خودرا در زمینه سیستم های برودتی، سرمایشی و گرمایشی به روش های زیر فراهم نموده و امیدوار است بتواند در این راه خدمت گذار شما عزیزان باشد.
۱. کارشناسی، مشاوره، طراحی و تامین قطعات و اجرای سیستم های گرمایشی
۲. تامین انواع الکتروموتور و انواع پمپ های ایرانی و خارجی با نازل ترین قیمت و خدمات پس از فروش معتبر
۳. تامین، ساخت و طراحی انواع بوستر پمپ های آب رسانی، آبیاری و اتش نشانی
۴. تامین انواع سیستم های برودتی سرمایشی و گرمایشی با برند های ایرانی و اروپایی
۵. تامین انواع پمپ های شناور، کف کش، دوزینگ و پمپ های خاص ایرانی و ارپایی
۶. مشاوره در امر تاسیسات جهت سیستم های برودتی و پمپاژ موتور خانه انواع پروژه های صنعتی و ساختمانی
۷. تامین انواع منابع دیافراگمی تخت فشار با ضمانت نامه معتبر
۸. فروش و تامیل انواع بویلر با برند های ایرانی و خارجی

اهداف ما

هدف خانواده بزرگ این شرکت از دریافت این استاندارد، ضمن حفظ و ارتقاء کیفیت تولیدات خود، حصول حداکثری و جلب رضایت خریداران و کاربران محصولات این شرکت است.

لازم به ذکر است که برای رسیدن به اهداف فوق، شرکت در کنار تولید انواع بوستر ها به طراحی و محاسبه انواع الکتروپمپ ها، جهت مضارف گوناگون از جمله ساختمانی، صنعتی و کشاورزی و همچنین سیستم های برودتی نظیر چیلر، هواساز، هوارسان، اسپلیت، رادیاتور های فولادی و آلومینمیومی، انواع پکیج های دیواری و انواع شیرآلات سیستمهای گرمایشی، سرمایشی نیز مبادرت نموده و جلب رضایت کلیه کاربران با هر نوع سلیفه و هر سطح بوده، اقدام به دریافت دریافت نمایندگی های داخلی و خارجی نموده تا تمامی پروزه ها با هر سطح تعریف شده از کیفیت و بوده بتوانند از محصولات و خدمات این مجموعه بهره مند شوند.

خط مشی کیفیت:
فروشگاه اینترنتی خانه تاسیسات با هدف کسب رضایت مشتری با تلاش موقر خود به منظور بالا بردن کیفیت و در نحوه برخورد پرسنل با مشتریان گرامی خود و همچنین ارائه بهترین خدمات شایسته در زمینه انواع پروژه های خود با برگزار کردن جلسات فنی مکرر و دادن اطلاعت کامل در خصوص پیشنهادات ارسالی، همواره از متخصصین دوره دیده و کارا و همچنین کارشناسان مجرب خود انتظار دارد جهت بهبود مستمر تعامل صادقانه با کلیه مشتریان خود را حفظ کرده و با همدلی، همکاری و تعهد در موارد ذکر شده، تداوم و بهبود سطح کیفی سازمان متمرکز باشد و آرا در دستور کار خود قرار دهد.

شرح فعالیت واحد‌های مختلف

 1. واحد بازرگانی:
  این واحد در دفتر فروش مستقر بوده و به امر سفارش کالا، پیگیری پروزه ها، ترخیض کالا از گمرک، استعلام قیمت از پروژه ها، خرید اقلام مورد نیاز و در نهایت کمک به بخش فروش میپردازد و در صورت نیاز برای فروش ارزی نیز اقدامات لازم را در دستور کار قرار می دهد.
 1. واحد فروش:
  دپارتمان فروش این شرکت شامل دو بخش کلی می باشد که عبارتند از :
 1. بخش فروش
 2. بخش خدمات پس از فروش

در بخش مدیریت فروش سیاست گذاری های کلان شرکت شامل: محاسبه و قیمت گذاری محصولات، مکان تولید و توزیع محصولات، رصد میزان رضایت مندی خریداران و نهیات به امر تعامل سازنده و تبادل اطلاعات مفید و مورد نیاز و راهگشا جهت طرفین مبادرت می ورزد.

دپارتمان فروش این شرکت شامل دو بخش کلی می باشد که عبارتند از :

در بخش خدمات پس از فروش، پشتیبانی گسترده و متعدد هود در بخش خدمات رسانی همواره سعی دادر تا مشتری شرکت با از اولین خرید خود راضی و خشنود نگهدارد تا وی به زبان ساده به مشتری مادام العمی شرکت تبدیل گردد از بخش می کوشد تا با خدمات شایسته و ویژه بتواند همواره رضایت کامل تمامی مشتریان خود را فراهم سازد.

0

شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست