درباره ما

فروشگاه “خانه تاسیسات” با توجه به پشتوانه و تجربه چندین ساله خود در زمینه واردات، تامین و تجهیز تجهیزات ساختمانی، صنایع سرمایشی ، نصنایع گرمایشی، کارگاه های صنعتی و ساختمانی به منظور تامین نیازهای مخاطبان گام برداشته است.

معرفی شرکت خانه تاسیسات

درباره ما

شرکت خانه تاسیسات با هدف ایجاد رواب بهتر و سریعتر برای پروژه های ساختمانی و صنعتی در سال  1391 تاسیس و طی مدت کوتاهی توانست با تکیه بر دانش فنی و کارگروهی، انبوعی از پورژه های کشور را در بخش تامین و تولید تجهیزات تاسیسات و سیستم های برودتی داشته باشد.
مدیریت این شرکت در راستای رسیدن به عدف اصلی خود در جهت جلب رضایت کامل مشتریان گرامی، به همراه گروه فنی و مهندسی خود در زمینه های مذکور، به عنوان عضو کوچکی از جامعه فنی و تاسیساتی کشور، افتخار خدمت گذاری در زمینه طراحی، تولید و تجهیز بخش وسیعی از نیاز های مجموعه صنعتی کشور را دارا می باشد. در این راستا هموراه موارد زیر سر لوحه برنامه های کلیدی مدیران، کارشناسان و دیگر افراد این خانواده بزرگ بوده است:

 1. بهره وری از جدیدترین دستاورد های علمی روز دنیا طبق استاندارد های به روز دنیا
 2. تولید و طراحی بر اساس بالاترین راندمان کاری
 3. در نظر گرفتن معیار ها و استاندارد های درخواستی
 4. تلاش در جلب خواسته های معقول و متعارف
 5. استفاده از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه
 6. بالاترین میزان گارانتی
 7. ارائه بهترین و شایسته ترین خدمات پس از فروش
 8. ارائه بهترین پیشنهاد قیمت
 9. ارائه بهترین پیشنهاد فنی و تخصصی در خصوص سیستم های پمپاژ و برودت ساختمان

لازم به ذکر است مهمترین محصول این شرکت ارزش دادن به فرمایشات مشتری و تحویل به موقع کالای مورد نیاز ایشان می باشد که این امر توسط کادر مجرب و ورزیده این شرکت با تجربه های علمی و عملی در زمینه تاسیات گردیده است.

 

زمینه های فعالیت

این شرکت با ژرف اندیشی، تیزبینی و دلسوزی زمینه فعالیت خودرا در زمینه سیستم های برودتی، سرمایشی و گرمایشی به روش های زیر فراهم نموده و امیدوار است بتواند در این راه خدمت گذار شما عزیزان باشد.
1. کارشناسی، مشاوره، طراحی و تامین قطعات و اجرای سیستم های گرمایشی
2. تامین انواع الکتروموتور و انواع پمپ های ایرانی و خارجی با نازل ترین قیمت و خدمات پس از فروش معتبر
3. تامین، ساخت و طراحی انواع بوستر پمپ های آب رسانی، آبیاری و اتش نشانی
4. تامین انواع سیستم های برودتی سرمایشی و گرمایشی با برند های ایرانی و اروپایی
5. تامین انواع پمپ های شناور، کف کش، دوزینگ و پمپ های خاص ایرانی و ارپایی
6. مشاوره در امر تاسیسات جهت سیستم های برودتی و پمپاژ موتور خانه انواع پروژه های صنعتی و ساختمانی
7. تامین انواع منابع دیافراگمی تخت فشار با ضمانت نامه معتبر
8. فروش و تامیل انواع بویلر با برند های ایرانی و خارجی

هدف خانواده بزرگ این شرکت از دریافت این استاندارد، ضمن حفظ و ارتقاء کیفیت تولیدات خود، حصول حداکثری و جلب رضایت خریداران و کاربران محصولات این شرکت است.

لازم به ذکر است که برای رسیدن به اهداف فوق، شرکت در کنار تولید انواع بوستر ها به طراحی و محاسبه انواع الکتروپمپ ها، جهت مضارف گوناگون از جمله ساختمانی، صنعتی و کشاورزی و همچنین سیستم های برودتی نظیر چیلر، هواساز، هوارسان، اسپلیت، رادیاتور های فولادی و آلومینمیومی، انواع پکیج های دیواری و انواع شیرآلات سیستمهای گرمایشی، سرمایشی نیز مبادرت نموده و جلب رضایت کلیه کاربران با هر نوع سلیفه و هر سطح بوده، اقدام به دریافت دریافت نمایندگی های داخلی و خارجی نموده تا تمامی پروزه ها با هر سطح تعریف شده از کیفیت و بوده بتوانند از محصولات و خدمات این مجموعه بهره مند شوند.

خط مشی کیفیت:
فروشگاه اینترنتی خانه تاسیسات با هدف کسب رضایت مشتری با تلاش موقر خود به منظور بالا بردن کیفیت و در نحوه برخورد پرسنل با مشتریان گرامی خود و همچنین ارائه بهترین خدمات شایسته در زمینه انواع پروژه های خود با برگزار کردن جلسات فنی مکرر و دادن اطلاعت کامل در خصوص پیشنهادات ارسالی، همواره از متخصصین دوره دیده و کارا و همچنین کارشناسان مجرب خود انتظار دارد جهت بهبود مستمر تعامل صادقانه با کلیه مشتریان خود را حفظ کرده و با همدلی، همکاری و تعهد در موارد ذکر شده، تداوم و بهبود سطح کیفی سازمان متمرکز باشد و آرا در دستور کار خود قرار دهد.

درباره ما
شرح فعالیت واحد های مختلف
 1. بخش فروش
 2. بخش خدمات پس از فروش

در بخش مدیریت فروش سیاست گذاری های کلان شرکت شامل: محاسبه و قیمت گذاری محصولات، مکان تولید و توزیع محصولات، رصد میزان رضایت مندی خریداران و نهیات به امر تعامل سازنده و تبادل اطلاعات مفید و مورد نیاز و راهگشا جهت طرفین مبادرت می ورزد.
در بخش خدمات پس از فروش، پشتیبانی گسترده و متعدد هود در بخش خدمات رسانی همواره سعی دادر تا مشتری شرکت با از اولین خرید خود راضی و خشنود نگهدارد تا وی به زبان ساده به مشتری مادام العمی شرکت تبدیل گردد از بخش می کوشد تا با خدمات شایسته و ویژه بتواند همواره رضایت کامل تمامی مشتریان خود را فراهم سازد.

 1. واحد بازرگانی:

این واحد در دفتر فروش مستقر بوده و به امر سفارش کالا، پیگیری پروزه ها، ترخیض کالا از گمرک، استعلام قیمت از پروژه ها، خرید اقلام مورد نیاز و در نهایت کمک به بخش فروش میپردازد و در صورت نیاز برای فروش ارزی نیز اقدامات لازم را در دستور کار قرار می دهد.

 

 1. واحد فروش:

دپارتمان فروش این شرکت شامل دو بخش کلی می باشد که عبارتند از :