خرید ترموستات در تهران
خرید ترموستات در تهران

 استفاده از سیستم‌های خنک کننده و یا سیستم‌های گرمایشی قدرتمند، می تواند به عنوان یکی از اصلی ترین بخش‌ها در تاسیسات ساختمانی شناخته شود. اما به طور کلی این سیستم‌های تهویه مطبوع و یا سیستم‌های گرمایشی نیازمند محصولات هستند تا این دمای ایجاد شده را به درون اتاق‌ها انتقال دهند. ولی چطور میتوان دمای انتقالی را کنترل کرد؟ چطور باید دمای کمتر و یا بیشتری را برای هر اتاق در نظر بگیریم؟ استفاده از تجهیزات کنترلی به عنوان اصلی ترین راهکار برای در اختیار گرفتن میزان دمای خروجی این سیستم‌ها شناخته می شود. ترموستات، نامی است که سال‌هاست هم گام با سیستم‌های خنک کننده و گرمایشی همراه شده و کنترل کننده دمای خارج شده از این سیستم‌ها است و از جمله ابزارهای اندازه گیری دما به شمار می رود.

فهرست مطالب:

  1. فروش انواع ترموستات در تهران
  2. نمایندگی فروش ترموستات در تهران

 

فروش انواع ترموستات در تهران

فروش انواع ترموستات در تهران

همان طور که گفته شد، این دستگاه در واقع از تجهیزات کنترلی است که با عملکرد قطع و وصلی خود، سبب ثابت نگاه داشتن دما در سیستم های سرمایشی و گرمایشی در محدوده مشخص و خاص می شود که در نتیجه این عملکرد، از کارکرد بیش از نیاز دستگاه جلوگیری کرده و در نهایت صرفه جویی در مصرف انرژی را خواهیم داشت. این دستگاه انواع مختلفی دارد که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند و می توان آنها را بر اساس این ویژگی ها دسته بندی کرد.ترمو ستات دیجیتال و آنالوگ (مکانیکی)، تک فصل و دو فصل (سرمایش و گرمایش) از جمله انواع این دستگاه هاست که توانایی کنترل دما را برای انواع فن کویل، انواع داکت اسپلیت همراه با کوئل آبگرم، کولر آبی، هواساز و زنت، دیگ آبگرم، مشعل، پکیج دیواری و سیستم گرمایش از کف را دارند.

ترموستات فن کویل چیست؟

ترموستات داکت اسپلیت چیست؟

مدل های مکانیکی از اهرمی برای کاهش و یا افزایش دما تشکیل شده اند که می توان با پایین و بالا بردن این اهرم و یا گرداندن آن به شکل دایره ای، دما را کنترل کرد. دسته دوم مدل های دیجیتالی هستند که به صورت دیجیتال و لمسی، طراحی و تولید شده اند. این محصولات یا به صورت یک صفحه نمایش لمسی تولید شده اند یا به به صورت دکمه‌هایی که با اثر انگشت، احساس گرما را احساس و پالس‌های الکتریکی را برای کاهش و یا افزایش دما ارسال خواهند کرد. مدل های تک فصل، مدلهایی هستند که فقط برای سرما یا فقط برای گرما طراحی شده اند و مدلهای دو فصل همانطور که از نامشان مشخص است،هم برای فصول سرد و هم برای فصول گرم مورد استفاده قرار می گیرند. برند‌های مختلفی در ایران اقدام به طراحی، تولید و فروش این محصولات کرده اند که می توان از مهمترین این محصولات به ترموستات ریمونکس، محصولات برند اکولوس، برند‌های داخلی و خارجی متعدد اشاره کرد. هرکدام از این تولیدی‌ها، ویژگی‌های خاصی دارند که هر کدام برای سیستمی مناسب هستند.

 

خرید ترموستات در تهران

نمایندگی فروش ترموستات در تهران

فروشگاه اینترنتی خانه تاسیسات به عنوان یکی از کامل ترین و جامع ترین مراکز فروش محصولات مرتبط با تاسیسات ساختمانی، افتخار دارد تا غرفه‌های خود را به نحوی تنظیم کند تا هموطنان عزیز بتوانند در ساده ترین حالت ممکن، محصول مورد نیاز خود را پیدا و نسبت به تهیه آن اقدام کنند. این فروشگاه اینترنتی، افتخار دارد که با در اختیار گرفتن برترین محصولات در خصوص انواع تجهیزات کنترل کننده دما، غرفه مربوطه را از برندهایی همچون ریمونکس،اکولوکس، هانیول و مرصوص کامل کند. لازم به ذکر است که تمامی محصولات موجود در این فروشگاه، دارای گارانتی و ضمانت نامه معتبر شرکتی هستند از این رو خریداران عزیز می توانند با اطمینان کامل نسبت به خرید محصولات مورد نیاز خود اقدام کنند.

فروش ترموستات

همانطور که گفته شد، خانه تاسیسات، تنها نماینده رسمی بسیاری از برندهای فعال در حوزه تاسیسات ساختمانی در ایران است. از این رو تمامی محصولات موجود در این فروشگاه، با قیمتی بسیار پایین تر از بازار عرضه شده اند. اما با توجه به نوسانات قیمت در ایران و با توجه به وجود حجم بالای محصولات در این فروشگاه، پیشنهاد می شود تا پس از انتخاب محصول مورد نیاز، با استفاده از مکالمه آنلاین در پایین صفحه و یا مراجعه به بخش تماس با ما و برقراری ارتباط با کارشناسان مربوطه در خصوص انتخاب محصول و قیمت آن اطمینان حاصل کنید.

در صورتی که هنگام انتخاب این نوع محصولات برای ساختمانتان، نیاز به مشاوره در زمینه مناسب ترین ظرفیت برای فضای انتخابی، تعداد تجهیزات یا انتخاب بهترین و مناسب ترین برند با توجه به شرایط جغرافیایی، مالی و … دارید، می توانید از طریقی که در بالا مطرح شد، با مشاوران مجموعه خانه تاسیسات در ارتباط باشید.