چیلر در شیراز
چیلر در شیراز

فروش چیلر در شیراز

چیلر ها به عنوان قلب تمام سیستم های سرمایش مرکزی از نظر عملکرد خود به دو نوع کلی تراکمی و جذبی تقسیم بندی خواهند شد. مدل های تراکمی آبی و تراکمی هوایی از مهم ترین تقسیمات این محصول است که با توجه به راندمان بالاتر مدل تراکمی آبی، قیمت کمتر نسبت به هوایی ها است. از سمت دیگر مهم ترین مزیت مدل های تراکمی هوایی، امکان استفاده از آن ها در تمام نقاط جغرافیایی با هر شرایط آب و هوایی است به نحوی که می توان با نصب آن ها حتی در آب و هوایی شرجی در بام، بالکن یا هر فضای خارجی دیگر به خوبی به خنک نمود فضای داخلی مورد نیاز کمک کرد. باید این نکته را در نظر داشت که مدل های تراکمی هوایی را حدالامکان نباید در موتورخانه ها راه اندازی کرد. اما بهترین مرکز برای خرید چیلر در شیراز کجاست؟

لازم به ذکر است که این دستگاه ها، خود نیاز مند قطعات و ابزار های کمکی دیگر هستند. از مهم ترین این قطعات می توان به انواع کمپرسور های مورد استفاده در مدل های تراکمی اشاره کرد. شاید این نکته نیز جالب باشد که خود کمپرسور ها به انواع رفت و برگشتی یا به اصطلاح پیستونی، کمپرسور های پیچی یا اسکرو، کمپرسور های حلزونی یا اسکرال و حتی کمپرسور های چرخشی یا روتاری اشاره کرد. یکی از جذاب ترین این نمونه ها بی شک کمپرسور های سانتریفیوژ خواهند بود. در تمام مدل های تراکمی، عمل تبادل حرارت در کندانسور و اواپراتور به وسیله مبدل های حرارتی پوسته و لوله و یا صفحه ای انجام خواهد شد. همه این موارد و بسیاری از نکات مهم دیگر سبب شده تا بسیاری از فعالان حوزه تاسیسات ساختمانی توانایی انتخاب یک مرکز خوب برای خرید محصولات را نداشته باشند چرا که نگرانی های بی شماری در خصوص کیفیت محصولات و همچنین نصب و راه اندازی آن ها وجود خواهد داشت.

 

خرید چیلر در تهران

تولید چیلر در شیراز

یکی از مهم ترین نکات در خصوص انواع چیلر ها، این موضوع است که این تولید این محصولات باید متناسب با نیاز های محیط و ساختمان هدف باشد. از این رو، نمی توان بدون اخذ مشاوره از یک متخصص، اقدام به خریداری کرد. همچنین، تولید انواع چیلر در شیراز و یا هر شهرستان دیگری باید با دقت و با توجه به علم کافی صورت گیرد. فروشگاه اینترنتی خانه تاسیسات به عنوان یکی از بزرگترین و در عین حال کاملترین فروشگاه های فعال در حوزه تاسیسات ساختمانی افتخار دارد تا با در اختیار گرفتن برترین کادر کشوری متشکل از خبرگان حوزه تاسیسات ساختمانی و همچنین حذف واسطه های اضافی در تولید و همچنین عرضه این محصولات، خدمات قابل قبولی را برای تمامی هم وطنان عزیز ارائه کند. خریداران و فعالان این حوزه می توانند با مراجعه به بخش تماس با ما و یا در بخش گفتگوی آنلاین در همین صفحه، با واحد کارشناسی تماس و پرسش های خود را مطرح نمایند. لازم به توضیح است که تمامی کارشناسان خانه تاسیسات، اطلاعات کافی در خصوص محصولات را در اختیار مصرف کنندگان قرار خواهند داد.

نصب چیلر در شیراز

لازم است بدانید که این دستگاه های تهویه مطبوع، دستگاه های بسیار بزرگی هستند که وظیفه ایجاد محیطی با دمای مطبوع را بر عهده دارند. اما این سیستم ها باید در موقعیت مناسب نصب و با بهترین قطعات راه اندازی شود. مهارت بالا در نصب این محصولات کمک می کند تا به مرور زمان هزینه های اضافی در طول زمان استفاده از این محصولات کاهش پیدا کند. نصب دقیق و کارشناسی شده چیلر در شیراز، کمک می کند تا هوای تولید شده در این محصول، هدر نرفته و به طور کامل به محیط مد نظر انتقال پیدا کند. این انتقال دقیق به نوعی بزرگترین مانع برای هدر رفت هزینه های جاری است. یکی از مهم ترین اقدامات فروشگاه اینترنتی خانه تاسیسات، راه اندازی پلتفرم فروش و نصب بسیاری از محصولات در سراسر ایران است. به همین منظور، فعالان حوزه ساختمانی، پیمانکاران عزیز می توانند با اطمنیان کافی از خرید محصولات حتی در زمان نصب نیز به ما اعتماد کنند. لازم به ذکر است که تمامی محصولات موجود در این فروشگاه، دارای ضمانت نامه معتبر بوده و کارشناسان نصب این محصولات به محل ارسال و در سریعترین زمان ممکن به نصب و راه اندازی محصولات کمک خواهند کرد.