مرکز فروش چیلر در تهران
مرکز فروش چیلر در تهران

خرید چیلر در تهران

همانطور که همه می دانند یکی از سیستم های سرمایش و گرمایش بسیار پر قدرت و پر مصرف، انواع چیلر ها هستند که می توان از آن ها در بسیاری از ساختمان و پاساژ ها، مراکز اداری و سالن های نمایش، سالن های اجتماع و ورزشی و مکان های متنوع با متراژ های کوچک و بزرگ بهره برد. این محصولات که به تنوع و کاربرد های مختلف تولید می شوند، در فروشگاه اینترنتی خانه تاسیسات نیز موجود بوده و مصرف کنندگان عزیز می توانند این محصولات را در غرفه مربوطه خریداری نمایند. از این رو با خرید چیلر در تهران می توان همراه خانه تاسیسات بود.

خانه تاسیسات به عنوان یکی از بزرگترین و جامع ترین فروشگاه های اینترنتی در ایران و از معتبر ترین فعالان در حوزه تاسیسات ساختمانی، افتخار دارد که در غرفه های خود انواع محصولات سرمایش و گرمایش، سیستم های موتور خانه، تجهیزات استخری، محصولات آبرسانی همچون پمپ، لوله و اتصالات، سیستم ها و دستگاه های تصفیه آب و هوا و بسیاری از محصولات دیگر را با نازل ترین قیمت و با بالاترین کیفیت در اختیار مصرف کنندگان عزیز قرار دهد. غرفه های این فروشگاه شامل انواع برند های تولید کننده محصولات مربوطه از بهترین و برترین برند های ایرانی و خارجی، برند های بین المللی و دارای گارانتی خواهد شد. تمامی محصولات موجود دارای گارانتی های معتبر بوده و در مقایسه با سایر فروشندگان از قیمت بسیار پایین تری برخوردار هستند.

قیمت انواع چیلر در تهران

قیمت انواع چیلر در تهران

همانطور که گفته شد، تمامی محصولات موجود در خانه تاسیسات از قیمت بسیار پایین و کمتری نسبت به سایر فروشندگان در ایران برخوردار است. سیستم سرمایشی مذکور نیز از این موضوع مستثنا نبوده و از قیمت بسیار مناسب تری برخوردار می باشد. تمامی برند های تولید کننده ایرانی و خارجی را می توان در این فروشگاه مشاهده کرد. لازم به ذکر است که پیش از اقدام برای ثبت سفارش، جهت اطلاع دقیق تر و همچنین اطلاع از موجودیت محصول در انبار حتما با کارشناسان مربوطه تماس گرفته و با مراجعه به بخش تماس با ما، سوالات و مشکلات خود را در هنگام خرید برطرف نمایید.

یکی از مهم ترین نیاز ها به هنگام خرید این محصولات چه از مدل های جذبی و چه از مدل های تراکمی، توجه به حجم کاری محصول و همچنین توجه به میزان عملکرد آنهاست. از این رو کارشناسان مربوطه به صورت شبانه روزی آماده پاسخ گویی به پرسش های افراد و خریداران عزیز در ایران هستند. از این رو خرید چیلر در تهران و به طور کلی در ایران به وسیله این فروشگاه بسیار ساده تر شده و خریداران می توانند محصولاتی متناسب و منطبق با نیاز های خود خریداری نموده و از هدر رفت هزینه های خود با خرید محصولی پر قدرت تر از نیاز جلوگیری شود.


بیشتر بدانید:

آشنایی با سیستم چیلر ها

چیلر بهتر است یا کولرگازی


اگر مطالب پیشین را مطالعه کرده باشید، دریافته اید که یکی از مهم ترین نیازهای اساسی در تامین برق چیلر ها، تابلو برق است. استفاده از مواد اولیه با کیفیت و لوازم استاندارد کمک می کند تا روند برق رسانی به سیستم به خوبی انجام شده و از بروز حوادثی مانند آسیب رسیدن به سیستم دستگاه، آتش گرفتن تابلو و … جلوگیری شود. تابلو برق در سیستم های تبرید و تهویه به ویژه در سیستم سرمایشی مذکور، نقش بسیار مهمی را ایفا می کند. به گونه ای که می توان گفت اگر کمپرسور که همانند قلب یک سیستم برودتی باشد، تابلو برق، نبض یک چیلر یا هر وسیله تهویه و سرد کننده ای است. از این رو همواره پیش از خرید به این موارد بسیار بیشتر توجه داشته باشید. در هر صورت در مشاوره قبل از خرید، مشاوران مجرب خانه تاسیسات تمامی مواردی که لازم است قبل از خرید به آنها توجه نمایید، به شما ارائه خواهند نمود تا خرید رضایتمند و تجربه نابی از خرید اینترنتی از این مجموعه داشته باشید.