مرکز فروش هیتر برقی در تهران
مرکز فروش هیتر برقی در تهران

طراحان در عمده ساختمان های مدرن در همان زمان طراحی، مشکلات تأمین گرما در فصول سرد را در نظر می گیرند. برخی اوقات راه حل این مشکلات یک سیستم حرارت مرکزی مانند موتورخانه، بعضی اوقات استفاده از تجهیزاتی مانند پکیج و برخی اوقات تکیه کردن به گرمایش از کف است. با این حال در سازه هایی که بعد از ساختن ساختمان به آن اضافه می شوند یا در زمان هایی که تغییر کاربری یک محل معین باعث افزایش نیاز آن به حرارت می شود، راه اندازی سیستم های گرمایشی برای فصول سرد می تواند بدل به یک چالش شود. مثال چنین موقعیت هایی احداث گلخانه، تغییر کاربری یک فضای باز یا نیمه باز و… است. برای این محیط ها اغلب راه حل، هیترهای نوع برقی هستند.

در این مطلب به شما کمک می کنیم تا در انتخاب هیتر و بخاری برقی ایده آل مسیر راحت تری را طی کنید. با ما همراه باشید.

 

فهرست مطالب:

  1. این محصول از کجا بخریم؟
  2. بهترین برندهای این محصول
  3. بهترین قیمت این محصول در تهران

 

قیمت و خرید انواع بخاری برقی و گازی

 

بخاری برقی از کجا بخریم؟

اولین سوال شاید این باشد که این ادوات را باید از کجا تهیه کنید. دو راه حل برای چنین موقعیتی وجود دارد: مراجعه به بازار (به اصطلاح بورس لوازم تهویه مطبوع) یا خرید از فروشگاه های آنلاین. هر کدام از این دو راه حل نقاط قوت و ضعف خاص خود را دارند و برای اینکه بتوانید گزینه ایده آل خودتان را از بین آنها انتخاب کنید، باید چند نکته را در نظر داشته باشید:

 

  1. اطمینان پذیری
  2. زمان و هزینه ای که باید صرف کنید
  3. کیفیت محصولی که در نهایت بدست می آورید

 

اطمینان پذیری را می توان با خرید از نمایندگی ها پوشش داد. مسئله این است که هر کسی در بازار می تواند مدعی نمایندگی برندهای معتبر را داشته باشد، در حالی که فروشگاه های آنلاین نماینده را می توان از طریق گارانتی محصولاتی که ارائه می کنند، تشخیص داد. این موضوع در کنار کنترل کیفیت عملکردی که از طرف سازمان های مسئول بر روی این پلتفرم ها اعمال می شود، تضمین می کند که خرید اینترنتی مناسبی داشته باشید، البته تا زمانی که به مسائلی مانند نماد اعتماد الکترونیکی، سابقه فعالیت و… در این پلتفرم ها توجه داشته باشید.
در نهایت نیز بحث زمان و هزینه صرف شده را داریم که در این خصوص نیز برتری با فروشگاه های آنلاین است، چون دیگر نه نیازی به گشت و گذار در بازار برای یافتن محصول مد نظرتان خواهید داشت و نه هزینه رفت و آمد را متحمل می شوید. بنابراین اگر بتوانید یک مجموعه فروشگاهی آنلاین معتبر پیدا کنید، بهترین گزینه برای خرید این محصول همین گزینه خواهد بود.

قیمت و خرید هیتر انرژی

بهترین برندهای هیتر برقی

حالا که محل خرید را مشخص کردیم، بحث برند هم مطرح می‌شود. چه برندی تولیدکننده محصولات باکیفیت گرمایشی از این نوع است؟ این موضوع را می توان با دسته بندی هیترها بهتر متوجه شد. در ایران دو دسته تابشی و فن دار مهمترین دسته بندی های بخاری های برقی به حساب می آیند. در مدل های فن دار، حرارت تولیدی توسط المنت ها هوای اطراف آنها را گرم می کند و به کمک فن می توان این هوای گرم شده را به فضا هدایت کرد. این در حالی است که مدل های تابشی اغلب از یک صفحه بازتاب کننده در پشت المنت استفاده کرده و ساختار عملکرد آنها بیشتر بر مبنای تشعشع گرما به محیط است.

برند برتر ارائه دهنده مدل های فن دار در ایران، به نام ” انرژی ” شهرت دارد در حالی که برند مطرح مدل های تابشی، ” ویتو ” است. هر دو برند سابقه طولانی در زمینه تولید تجهیزات گرمایشی دارند و هر دو هم محصولات خود را با گارانتی های بلندمدت ارائه می دهند. با این وجود، اگر بخواهید در بازار یا فروشگاه های آنلاین به دنبال محصول مناسب بگردید و ندانید که می خواهید از بین مدل های فن دار یا تابشی یکی را انتخاب کنید، چه گزینه ای پیش روی شماست که قیمت مناسبی هم داشته باشد؟ این موضوعی است که در ادامه به آن می پردازیم.

بهترین قیمت بخاری برقی در تهران

مجموعه خانه تاسیسات یکی از معدود فروشگاه‌های آنلاین مختص وسایل تهویه هوای مطبوع است که توانسته هم به عنوان نماینده برند انرژی و هم به عنوان نماینده برند ویتو در بازار ایران به فعالیت بپردازد. به همین دلیل در فهرست محصولات ما می توانید نمونه های مختلف هیترهای برقی تابشی و فن دار از هر دو برند را مشاهده کنید که با بالاترین کیفیت، همراه با تضمین اصالت و گارانتی معتبر در اختیار هموطنان گرامی قرار می گیرد. همچنین، می توانید برترین محصولات از این نوع را با به صرفه ترین قیمت در مجموعه ما پیدا کنید. تنها با یک تماس نیز در هر نقطه ای از ایران می توانید از خدمات ارسال ما بهره مند شوید.