فن کویل در شیراز
فن کویل در شیراز

خرید فن کویل در شیراز

یکی از محبوب ترین و شناخته شده ترین سیستم های سرمایش و گرمایش در دنیا، فن کوئلها هستند. اما سوالی که برای بسیاری از خریداران و مصرف کنندگان وجود دارد این است که از کدام محصول، از کدام برند و با کدام ظرفیت باید استفاده کرد؟ اما همانطور که همه می دانند، فن کویل ها در واقع یک مبدل انرژی از آب به هوا هستند که به طور ساده به اجزایی از جمله کویل، موتور و فن دمنده تجزیه خواهند شد. این محصولات، دارای انواع بسیار مختلفی از نظر محل جای گیری، شکل ظاهری و حتی کاربرد می باشند که می توان از مهم ترین تقسیم بندی های آن به انواع: سقفی، کاستی سقفی، دیواری، زمینی و کانالی اشاره داشت. با خرید فن کوئل در شیراز همراه ما باشید.

فن کوئل ساده معمولاً تک کویل یا دو لوله‌ای می‌باشند و به طور همزمان قابلیت تغییر وضعیت از حالت سرما به گرما را ندارند (مگر در حالتی با نصب شیرهای برقی چهار راهه). فن کویلها با عبور هوا از میان کوئل مسی حاوی آب سرد در تابستان و کویل حاوی آب گرم در زمستان، وظیفه ی تأمین هوای خنک و هوای گرم در فصول مختلف سال را به عهده دارند. به طور کلی استفاده از فن کوئل، در مواردی که دمای هر یک از فضاها به طور جداگانه کنترل شود و همچنین از انتقال و جا به جایی هوا و آلودگی احتمالی بین فضاهای مختلف یک واحد یا یک ساختمان، جلوگیری به عمل آید؛ گزینه مناسبی است.

خرید فن کویل در شیراز

فروش فن کویل در شیراز

یکی از مهم ترین دغدغه های فعالان حوزه تاسیسات ساختمانی و به طور کلی افرادی که به دنبال استفاده از سیستم های تهویه مطبوع هستند این موضوع است که آیا می توان از هر پلتفرمی برای تهیه و خرید محصول مورد نیاز استفاده کرد؟ آیا تمامی فروشگاه های اینترنتی معتبر هستند؟ فروشگاه اینترنتی خانه تاسیسات به عنوان یکی از اصلی ترین فروشگاه های اینترنتی فعال در حوزه تاسیسات ساختمانی در ایران، افتخار دارد تا با در اختیار گرفتن برترین و مجرب ترین کارشناسان حوزه ساختمانی در کنار اخذ نمایندگی انحصاری فروش بسیاری از برند های ایرانی و خارجی از محصولات پر کاربرد، به ارائه محصولاتی بپردازد که بسیار کارآمد بوده و قیمت تمامی کالا ها را بسیار نازل تر از بازار نگه دارد.

تنوع بالای فروش کالا به ویژه انواع فن کویلها به طور معمول، مدل هلی زمینی، محصولاتی هستند که هوا را به صورت بالا زن و یا مورب به فضا انتقال می دهند، از طرفی فن کوئل سقفی، با مدل هایی نظیر کابین دار و بدون کابین و در سقف ماذب نصب می گردند. مدل های کاستی نوعی از فن کویلهای سقفی هستند که قسمت کویل آن‌ها در بالای سقف کاذب نصب می‌شود و کنترل دما و سرعت دور آن ها علاوه بر ترموستات اتاقی، توسط ریموت کنترل نیز قابل انجام است. مدل های کاستی سقفی از نظر نحوه هوادهی، دارای انواع یک طرفه و چهار طرفه و از نظر لوله ‌های متصل نیز دارای انواع دو لوله ای و چهار لوله ای می باشد. تمامی محصولات از برند های معتبر ایرانی و خارجی را می توان در فروشگاه خانه تاسیسات مشاهده و محصولات مورد نیاز را خریداری کرد.