نمایندگی فروش جنرال گلد در تهران
نمایندگی فروش جنرال گلد در تهران

بسیاری از افراد تلاش می کنند همواره هنگام خرید وسایل خانگی و صنعتی گرانقیمت به سراغ نمایندگی های معتبر بروند. گرچه در درستی این کار شکی نیست، اما انجام آن نیازمند این است که در حوزه وسیله مورد نظر از اطلاعات کافی برای یافتن یک نماینده قابل اعتماد برخوردار باشید. در بحث لوازم و تجهیزات تهویه هوا هم همین نکته همچنان قابل اعمال است و باید بدانید یک برند معین دارای چه چالش هایی است که باعث مشخص شدن نماینده قابل اطمینان آن در بازار می شود. در همین راستا در این مطلب تلاش می کنیم شما را با برند جنرال گلد و مسائل پیرامون نمایندگی های معتبر آن آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

 

فهرست مطالب:

  1. برند General Gold و واردات آن
  2. نمایندگی فروش محصولات General Gold در تهران
  3. خرید محصولات General Gold

 

نمایندگی فروش کولر گازی جنرال گلد در تهران

 

کولر گازی جنرال گلد

برند جنرال گلد و واردات آن

General Gold را می توان محصول مشترک چندین کشور به حساب آورد و همین امر آن را در موقعیت فوق العاده منحصر به فرد و حساسی قرار می دهد. قطعات داخلی محصولات این برند مانند کمپرسور و کندانسور ساخت کشور تایلند هستند، در حالی که کار مونتاژ آنها در چین انجام می شود. همچنین دفتر مرکزی این شرکت در شهر شانگهای قرار داشته و محققان ژاپنی کنترل کیفیت محصولات آن را بر عهده دارند. به تمام این موارد این واقعیت را هم اضافه کنید که این برند در کشورهای سرتاسر جهان نمایندگی هایی دارد که مسئولیت تعمیرات تخصصی ادوات آن را عهده دار شده اند.
این موضوع گرچه فواید فراوانی داشته و به معنای جمع کردن بهترین ها برای تولیدات این شرکت است، اما یک مشکل قابل توجه هم به وجود می آورد: به دلیل برون سپاری گسترده، هر شرکتی می تواند ادعای نمایندگی آن را داشته باشد و بنابراین دسترسی به محصولات اریجینال و اصل از یک تأمین کننده معتمد دشوار می شود. راه حل این مسئله در قالب خرید از نمایندگی های معتبر خود را نشان می دهد، موضوعی که در ادامه ضرورت آن را به خصوص در ایران بیشتر بررسی می کنیم.

 

نمایندگی فروش محصولات جنرال گلد General Gold در تهران

تهیه محصولاتی مانند ادوات تهویه هوای مطبوع، در ایران با چالش های خاصی همراه است. جدا از تنوع بالای محصولات و عدم وجود یک مرجع اطلاعاتی جامع برای اطلاع از حضور تجهیزات در بازار کشور، هر برند با خود چالش های منحصر به فردی هم به همراه می آورد. همان طور که گفتیم، چالش برند General Gold این است که به دلیل تولید، مونتاژ و تعمیر ادوات آن در چندین کشور نمی توان با اطمینان یک تأمین کننده را نماینده مستقیم آن دانست. از طرف دیگر، در ایران به دلیل اینکه بسیاری از محصولات از این دست از روش های غیرقانونی وارد کشور می شوند، بحث وجود ضمانت و اعتبار آن هم مورد شک و تردید قرار می گیرد.

گرچه بازار ایران تحت نظارت نهادهای مسئول قرار دارد، اما این نظارت الزاماً بازدارنده نیست و به همین دلیل مشکل کلاهبرداری هم یک تهدید بالقوه برای خریداران به شمار می رود. این موضوع به خصوص زمانی بیشتر به یک تهدید بدل می شود که بخواهید از یک فروشنده محلی و دور از بازارهای بزرگتر خرید کنید، چون حالا دیگر به هیچ منبعی برای مقایسه و تشخیص وجود یا عدم وجود مشکلات اصالت دستگاه دسترسی ندارید.
همه این مسائل در کنار یکدیگر باعث می شوند که حتی الامکان هموطنان را به خرید از یک نمایندگی معتبر وسایل تهویه مطبوع تشویق کنیم. به عنوان پیشنهاد هم خانه تاسیسات را به شما معرفی می کنیم که سابقه طولانی و ید طولایی در این زمینه دارد.

 

خرید محصولات جنرال گلد از خانه تاسیسات

مجموعه خانه تاسیسات سال هاست که در زمینه تجهیزات تهویه فعالیت می کند و گواه این سابقه طولانی، همکاری نزدیک آن با ده ها برند متفاوت است. یکی از این برندها هم، General Gold است و مجموعه ما وظیفه تأمین کولرهای گازی با این نام در ایران را عهده دار شده است. ارائه ضمانت یک ساله قطعات و ده سال خدمات پس از فروش اثبات دیگری بر ادعای ما مبنی بر ارائه خدمات به بهترین شکل ممکن است. تلاش ما طی سال ها فعالیت، همواره بر تأمین بهترین ها برای هموطنان گرامی بوده و به همین دلیل خدمات خود را همه روزه و با یک تیم فنی حرفه ای و متخصص در اختیار شما قرار می دهیم. تنها کافی است با ما تماس بگیرید تا بتوانید به برترین محصولات این برند در اسرع وقت دسترسی پیدا کنید.