نمایندگی فروش لورچ در تهران
نمایندگی فروش لورچ در تهران

بخشی از فرآیند یک خرید ایده آل، به مراجعه به یک تأمین کننده مطمئن برمی گردد. شناختن و یافتن چنین تأمین کننده ای می تواند برای افرادی که چندان با حوزه مورد نظر آشنا نیستند، بدل به یک چالش اساسی شود و اگر هزینه خرید مذکور هم بالا باشد، کل پروسه با تردیدهای فراوانی همراه می گردد. به همین دلیل است که عبارت «نمایندگی» برای بسیاری از ما یک عبارت اطمینان بخش و اعتبار آفرین به حساب می آید و با دیدن آن می توانیم به ارائه دهنده محصول مورد نظرمان بیشتر اعتماد کنیم. اما در بحث بازارهایی مانند بازارهای تجهیزات تهویه هوا که اعتبار این لفظ را نمی توان از هیچ منبع قابل اطمینانی در دستگاه های مسئول استعلام کرد، کار به مراتب دشوارتر می شود. در این مطلب به سراغ یکی از برندهای مشهور در بازار این تجهیزات رفته ایم و در خصوص نحوه یافتن نمایندگی فروش ایده آل آن صحبت کرده ایم. با ما همراه باشید.

 

روش های تهیه محصولات لورچ در تهران

لورچ یک برند تولیدکننده لوازم تهویه هوای مطبوع است که کار خود را با تولید بخاری های نفتی از اواخر دهه 50 شمسی آغاز کرده است. طی سال های پس از آن و به خصوص در دوران جنگ، این برند وارد تولید آبگرمکن های مخزنی و ادوات گازی هم شد و امروزه بعد از قریب به نیم قرن فعالیت گسترده در بازار ایران می توان آن را یکی از شناخته شده ترین برندهای داخلی به حساب آورد.
امروزه این برند سازنده انواع ادوات گرمایشی و سرمایشی است و تولیدات آن شامل طیف وسیعی از وسایل شامل آبگرمکن، فن کویل، رادیاتور، کولرهای گازی و پکیج لورچ و… هستند. این تنوع محصول باعث شده است که تولیدات آن طرفداران بسیاری در بازار داشته باشند و بسیاری از کهنه کاران این حوزه نیز این برند را به خریداران جدید پیشنهاد بدهند. اما به طور عمومی دو روش برای تهیه محصولات برندهای متفاوت لوازم تهویه مطبوع وجود دارد:

 

  1. مراجعه حضوری به بازارهای اختصاصی این محصولات
  2. مراجعه به فروشگاه های آنلاین

نمایندگی پکیج لورچ در تهران

قیمت پکیج لورچ

مراجعه حضوری از دیرباز راه حل کلاسیک اکثر ایرانیان بوده است. بازارها معمولاً جایی هستند که فروشندگان و تأمین کنندگان در تعداد بالا و در مجاورت یکدیگر حضور دارند، بنابراین هم تنوع محصول قابل توجهی را مشاهده می کنید و هم امکان مقایسه قیمت های یک محصول مشخص بین آنها وجود دارد. از طرف دیگر در چنین فضاهایی بیشتر می توان به اعتبار نماینده بودن یک فروشنده اطمینان کرد، چون بسیاری از این افراد به عنوان عمده فروش و تأمین کننده خرده فروشی ها در نقاط دیگر فعالیت می کنند. با این حال چند مشکل اساسی هم در این بین مطرح می شود. بسیاری از افراد به دلایل مختلف باید زمان و هزینه فراوانی را صرف مراجعه به چنین مرکزی کنند. چنین بازاری طبیعتاً شلوغ بوده و ساعت کار محدودی هم دارد، پس خرید بی دغدغه با صرف زمان کافی عملاً امکان پذیر نخواهد بود. قاعدتاً در چنین موقعیتی شما نیاز دارید از قبل محصول مد نظرتان را انتخاب کرده باشید تا با مراجعه به چنین محلی، پایین ترین قیمت آن را تهیه کنید. این در حالی است که اگر اطلاع نداشته باشید دقیقاً به چه دستگاهی نیاز دارید، این گزینه هم منتفی می شود و مجبورید به مشاوره فروشنده اعتماد کنید، مشاوره ای که اگر وقت محدود را هم در نظر بگیرید، اطمینان پذیری آن قابل اندازه گیری نیست.

 

در طرف دیگر فروشگاه های آنلاین را داریم. این مجموعه ها اغلب تنوع محصول متناسب با بازار را در اختیار شما قرار می دهند، یعنی آنچه که در فروشگاه موجودیت دارد در بازار هم یافت می شود. در اینجا می توانید قیمت، مشخصات و ظاهر محصول را ببینید و حتی آن را با نمونه های مشابه مقایسه کنید. از طرف دیگر، تا زمانی که این فروشگاه ها دارای نماد اعتماد الکترونیکی باشند تحت نظارت مستقیم نهادهای مسئول هم قرار داشته و در نتیجه آزادی عمل بیش از حد فروشندگان بازاری در قیمت گذاری و ارائه محصول را ندارند. برای بررسی محصولات در آنها نیازی نیست وقت بیش از حدی صرف کنید، قرار نیست با خودرو یا حمل و نقل عمومی مسافت قابل توجهی را طی کنید و هیچ محدودیت زمانی در بررسی و مقایسه محصولات هم نخواهید داشت. بنابراین تا زمانی که به یک فروشگاه معتبر و مطمئن مراجعه کنید، این روش به مراتب از روش کلاسیک حضوری مفیدتر و به صرفه تر خواهد بود.

 

اما چطور باید یک فروشگاه معتبر را شناخت که برای برند لورچ مناسب باشد؟

 

قیمت و خرید محصولات لورچ در تهران

مجموعه خانه تاسیسات یکی از فروشگاه های آنلاینی است که در زمینه تأمین محصولات از برند لورچ فعالیت می کند. سابقه طولانی مدت در کنار تنوع بالای محصولات تضمین کننده تجربه ما در این زمینه است، در حالی که ارتباط مستقیم ما با برندهای گوناگون هم اثبات کننده توانایی ما در تأمین محصولات باکیفیت و مطمئن خواهد بود. کارشناسان ما به صورت دائمی آماده خدمت رسانی به شما هستند و قادرند هنگامی که بین چند محصول تردید دارید، به شما برای خرید نمونه بهینه کمک کنند. تنها کافی است با ما تماس بگیرید تا از خدمات یکی از برترین فروشگاه های آنلاین لوازم تهویه مطبوع بهره مند شوید.