رادیاتور برقی شیشه ای جدید
رادیاتور برقی شیشه ای جدید

در میان محصولاتی که برای گرمایش استفاده می شوند، داشتن ظاهر دکوراتیو شاید آخرین اولویت عمده تولیدکنندگان باشد. این موضوع سبب شده است تا طی سالیان، شرکت ها و برندهای متعدد تلاش کنند با ارائه تولیدات زیبا و چشم نواز این قابلیت را هم به عنوان یک برگ برنده به کالاهایشان اضافه کنند. در این بین محصولی مانند رادیاتور برقی شیشه ای را داریم که به عنوان یک طرح ابتکاری منحصر به فرد، توانسته است همزمان با ارائه گرمایش مناسب، به زیباتر شدن محیط هم کمک می کنند. در این مطلب به این موضوع می پردازیم که کدام مارک و کدام برند برای تهیه این محصول بهتر بوده و بهترین قیمت آن را از مجا می توانید تهیه کنید. با ما همراه باشید.

فهرست مطالب:

  1. بهترین مارک رادیاتور شیشه ای
  2. بهترین قیمت رادیاتور شیشه ای موجود در بازار

 

رادیاتور شیشه ای 2023

بهترین مارک رادیاتور شیشه ای برقی

در گام اول بد نیست برای کسانی که با این تولیدات چندان آشنا نیستند، باید مشخص کنیم که این شوفاژها چه تجهیزاتی هستند. اینها در واقع نوعی وسایل گرمایشی هستند که به جای آب، در فرآیند تولید گرما از برق بهره می گیرند. این موضوع باعث می شود که بتوانید بدون نیاز به لوله کشی در داخل دیوار و بدون نیاز به موتورخانه، به تولید حرارت در فضای خانه بپردازید.

 

ویژگی شیشه ای در این ادوات به این موضوع اشاره دارد که به جای پره یا صفحه فلزی به منظور انتقال حرارت به محیط، در این مدل ها از یک شیشه سکوریت مخصوص استفاده شده است که با هوا در ارتباط بوده و از این طریق کار پخش گرما را انجام می دهد. نکته این است که روی سطح این شیشه می توان طرح های گوناگونی را چاپ و پیاده سازی کرد، پس این امکان وجود دارد که عملا از این دستگاه به عنوان یک تابلوی تزئینی استفاده کنید. همین موضوع است که این تجهیزات را از ادوات گرمایشی دیگر جدا می کند: امکان تزئین آن با طرح دلخواه به منظور هماهنگ سازی با طیف وسیعی از دکوراسیون، محیط و کاربری های متفاوت.

 

رادیاتور برقی شیشه ای با طرح دلخواه شما

 

به خاطر کاربری خاص، اکثر اوقات این وسایل در ابعاد کوچکتری نسبت به نمونه های فلزی بزرگ ارائه می شوند. این موضوع این شوفاژها را بدل به گزینه های جذابی برای اتاق خواب، سرویس بهداشتی و فضاهایی با ابعاد مشابه کرده است و چون نیازی هم به لوله کشی آب برای آنها نیست، به راحتی می توانید این ادوات را روی دیوار در ارتفاع عادی یک تابلوی عکس یا نقاشی وصل و راه اندازی کنید.
در خصوص برند، باید به این موضوع دقت داشته باشید که برندهای بسیار معدودی به این عرصه وارد شده اند و بنابراین انتخاب گزینه ایده آل از بین آنها کار به مراتب راحت تری نسبت به تجهیزات تهویه عادی است. برند

 

برند تاپ سان به صورت تخصصی تمرکز خود را بر روی تولید این مدل ادوات قرار داده و توانسته است به جایگاهی برسد که به عنوان تولیدکننده ماهر و باتجربه در این خصوص به حساب بیاید. این محصولات هم با مرغوب ترین مواد اولیه توسط تاپ سان عرضه می شوند، هم خدمات نصب و راه اندازی مناسبی دارند و هم خدمات پس از فروش آنها در سطح بسیار مطلوبی قرار دارد. این موضوع باعث می شود که اگر به دنبال چاپ طرح دلخواهتان بر روی دستگاه هایی از این دست باشید، پیشنهاد ما این برند داخلی باشد.

اما حالا که در خصوص برند هم صحبت کردیم، مسئله محل خرید با بهترین قیمت مطرح می شود که در عنوان آخر به آن می پردازیم.

 

بهترین مارک شوفاژ شیشه ای

 

بهترین قیمت رادیاتور برقی شیشه ای موجود در بازار

خرید ایده آل دارای ویژگی های متعددی است و یکی از نیازمندی های اصلی آن بحث قیمت بهینه است. ارزانی بیش از حد قیمت یک محصول بوی کلاهبرداری و بی کیفیتی جنس را می دهد، در حالی که گرانی بیش از حد هم نشان دهنده ظلم فروشنده به مشتریانش است. در این بین دسترسی به یک تأمین کننده منصف با اعداد منطقی موضوعی است که اولویت همه هموطنان ما به حساب می آید.

مجموعه خانه تاسیسات با سال ها همکاری و فعالیت در زمینه تجهیزات تهویه مطبوع، در حال حاضر یکی از معدود فروشگاه های آنلاین این ادوات است که به خاطر ارتباط نزدیک خود با برندها، قادر است برخی از کمیاب ترین محصولات موجود در این بازار را با قیمت های بسیار مناسب در اختیار هموطنان گرامی قرار دهد. یکی از این برندها نیز تاپ سان است که شوفاژهای برقی شیشه ای آن، در مجموعه ما با به صرفه ترین قیمت ممکن به همه ایرانیان عرضه می شود. تنها با یک تماس می توانید از کارشناسان ما در خصوص نحوه چاپ طرح دلخواهتان سوال کنید و به سرعت به محصولی دست پیدا کنید که هم می تواند یک کادوی زیبا برای زوج های جوان و هم یک وسیله گرمایشی مناسب برای فصول سرد به حساب بیاید.