تجهیزات استخر در تهران
تجهیزات استخر در تهران

استخرها، امروزه به عنوان یکی از جذاب ترین و لاکچری ترین بخش های خانه ها به شمار می روند. به نحوی که گاها وجود یک استخر، سونا و یا جکوزی حتی با ابعاد کوچک می تواند بر قیمت تمام شده ملک بسیار تاثیر گذار باشد. اما یکی از مهم ترین مواردی که باید در خصوص این بخش از خانه ها مورد توجه قرار گیرد، استفاده از تجهیزات و لوازمی است که می تواند بر زیبایی و یا استفاده از بخش ها بسیار تاثیر گذار باشد. از رو، سازندگان و مالکان محترم خانه ها، باغ ها و تمامی ملک هایی که نیازمند تاسیس استخر، سونا و جکوزی هستند، به دنبال خرید بهترین تجهیزات خواهند بود. بطور کلی لوازم و تجهیزات استخر، سونا، جکوزی طیف گسترده ای از انواع لوازم تاسیسات را شامل می شود که شامل موارد زیر می باشند:

  1. تجهیزات استخر، سونا بخار،سونا خشک، جکوزی
  2. مبدل و هیتر های برقی و گازی
  3. تجهیزات نظافتی، ضدعفونی
  4. فیلتر، پمپ، پکیج
  5. تجهیزات جانبی استخر

مرکز خرید تجهیزات استخر در تهران

تمامی موارد مطرح شده در بالا در برندهای مختلفی تولید و روانه بازار شده اند که هر کدام کیفیت، قیمت متفاوتی دارند. لذا در خصوص این لوازم چند سوال مهم مطرح است مانند اینکه چه برندی بهترین محصولات را دارد؟ آیا گارانتی در این بخش تاثیر گذار است؟

برای پاسخ به تمامی سوالات خود در خصوص می توان با ادامه این مطلب همراه باشید تا به بررسی پاسخ های متنوع پرداخته شود. اگر در انتهای این مطلب پاسخ خود را پیدا نکردید، می توانید با مراجعه به بخش تماس با ما و برقراری ارتباط با واحد فروش، سوالات خود را مطرح و در خصوص یافتن جواب برای آن ها اقدام کنید.. در ابتدا لازم است تا در خصوص این تجهیزات بیشتر آشنا شوید، به طور کلی، تجهیزات استخری به دسته بندی های متنوعی تقسیم شده که کمک می کند تا با توجه به نیاز به سراغ دسته و در نهایت محصول مورد نیاز حرکت کرد. همچنین باید به این نکته نیز اشاره کرد که بسیاری از محصولات به نحوی تولید می شوند که هم در استخر و هم در سونا و جکوزی می توانند مورد استفاده قرار گیرند. از این رو، جداسازی این محصولات، با توجه به کاربرد آنها صورت گرفته است.

فهرست مطالب:

  1. مرکز خرید لوازم استخری در تهران
  2. فروش انواع تجهیزات و لوازم استخر در تهران
  3. قیمت تجهیزات استخری در تهران

 

مرکز خرید تجهیزات استخر در تهران

فروش انواع تجهیزات استخر در تهران

همانطور که گفته شد، این محصولات دسته بندی های مختلفی دارند، تجهیزات سونا بخار و سونا خشک، انواع مبدل و هیتر، تجهیزات نظافتی، تجهیزات ضد عفونی، انواع فیلتر استخر و جکوزی، انواع پمپ استخری و جکوزی و در نهایت انواع تجهیزات جانبی استخر ساده ترین شیوه دسترسی به محصولات مورد نیاز در خصوص این محصولات است. فروشگاه اینترنتی خانه تاسیسات به عنوان یکی از کامل ترین و جامع ترین مراکز فروش محصولات مرتبط با تاسیسات ساختمانی، افتخار دارد تا غرفه های خود را به نحوی تنظیم کند تا هم وطنان عزیز بتوانند در ساده ترین حالت ممکن محصول مورد نیاز خود را پیدا و نسبت به تهیه آن اقدام کنند.

این فروشگاه اینترنتی، افتخار دارد که با در اختیار گرفتن برترین محصولات در خصوص انواع تجهیزات استخری، غرفه مربوطه را از برند هایی همچون هایواتر، آیمکس، پولاریس و اطلس پول کامل  کند. لازم به ذکر است که تمامی محصولات موجود در این فروشگاه، دارای گارانتی و ضمانت نامه معتبر شرکتی  است. از این رو خریداران عزیز می توانند با اطمینان کامل نسبت به خرید محصولات مورد نیاز خود اقدام کنند.

قیمت تجهیزات استخر در تهران

همانطور که گفته شد، خانه تاسیسات، تنها نماینده رسمی بسیاری از برند های فعال در حوزه تاسیسات ساختمانی در ایران است. از این رو تمامی محصولات موجود در این فروشگاه، با قیمتی بسیار پایین تر از بازار عرضه می باشد. اما با توجه به نوسانات قیمت در ایران و با توجه به وجود حجم بالای محصولات در این فروشگاه، پیشنهاد می شود تا پس از انتخاب محصول مورد نیاز، با استفاده از مکالمه آنلاین در پایین صفحه و یا مراجعه به بخش تماس با ما و برقراری ارتباط با کارشناسان مربوطه در خصوص انتخاب محصول و قیمت آن اطمینان حاصل کنید.

در صورتی که هنگام انتخاب تجهیزات استخر، سونا، جکوزی برای ساختمانتان، نیاز به مشاوره در زمینه مناسب ترین ظرفیت برای فضای انتخابی، تعداد تجهیزات یا انتخاب بهترین و مناسب ترین برند با توجه به شرایط جغرافیایی، مالی و … دارید، می توانید از طرقی که در بالا مطرح شد، با مشاوران مجموعه خانه تاسیسات در ارتباط باشید.