رویه‌های بازگشت کالا

به منظور کسب رضایت مندی مشتریان از فعالیت های وب سایت فروش اینترنتی خانه تاسیسات همواره کوشش شده است تا سفارشات مشتریان به شکل مطلوبی به دست مشتریان برسد، با این وجود ممکن است در پاره ای از موارد محصول خریداری شده توسط مشتریان با مواردی مواجه شوند که نیاز به بازگشت کالا به فروشگاه خانه تاسیسات باشد.

گستردگی دامنه کالاهای وب سایت سبب شده است که تمهیداتی در غالب خدمات پس از فروش از طریق این وب سایت برنامه ریزی وبه مشتریان ارائه گردد. وب سایت خانه تاسیسات تمامی کالاهای خود را با تضمین سلامت فیزیکی و همچنین گارانتی اصالت کالا به فروش می رساند. این گارانتی مجزا از گارانتی تست بوده و لازم است تا خریداران محترم به این موضوع توجه داشته باشند. فروشگاه اینترنتی خانه تاسیسات زمان ۷ روزه برای بازگشت کالا در نظر گرفته است. به علاوه برای برخی از سفارش ها بسته ای به عنوان بسته هدیه فرستاده می شود که شامل کالا و ابزار هایی به عنوان هدیه از سمت خانه تاسیسات است. کالاهای این دسته نیز مشمول زمان بندی ۷ روزه ضمانت تعویض نمی باشند.

پروسه بازگشت کالا

پس از بررسی کالاهای مرجوعی توسط کارشناسان خدمات پس از فروش، در صورتی که کالا خارج از ضوابط مقرر در سایت مرجوع شده باشد و بدون ایراد تشخیص داده شود، برای مشتری ارسال می‌شود. در صورت استنکاف مشتری از  تحویل کالای سالم و بدون ایراد، کالای مزبور به مدت یک ماه بصورت امانت نزد خانه تاسیسات در واحد خدمات پس از فروش باقی می‌ماند و با انقضای این مهلت، فروشگاه خانه تاسیسات در قبال کالا و زیان‌های وارده بر آن یا مفقود شدن آن هیچ‌گونه مسوولیتی نخواهد داشت.

خانه تاسیسات نسبت به بروز آسیب فیزیکی به مصرف کننده مانند صدمات فیزیکی ناشی از تصادف و یا آتش سوزی ناشی از دستگاه، مسئولیت و پاسخگویی ندارد.

محاسبه هزینه ارسال کالای مرجوعی

اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری، به تأیید کارشناسان خدمات پس از فروش خانه تاسیسات برسد، هزینه‌ های ارسال به عهده فروشگاه اینترنتی خانه تاسیسات است. برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، قبض پستی با مهر شرکت پست باید همراه کالا برای خانه تاسیسات ارسال شود. در صورت انصراف از خرید، یا تأیید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان واحد فروش، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.