نمایندگی ساراول در تهران
نمایندگی ساراول در تهران

اگر به دنبال خرید محصولات تهویه هوای مطبوع باشید و ندانید که برای نیاز مد نظرتان چه دستگاهی مناسب بوده و قادر به پاسخگویی دقیق به مشکلات شماست، بهترین راه مشاوره گرفتن از افرادی است که در این خصوص دستی بر آتش داشته و در بازار وسایل تهویه فعالیت می کنند. با این حال، حتی این افراد هم شاید یک برند خاص مانند برند ساراول را نشناسند و نتوانند برای دستچین کردن محصولات درجه یک آن به شما کمک کنند. به همین دلیل است که مجموعه خانه تاسیسات این مطلب را برای راهنمایی شما مخاطبان عزیز فراهم کرده است. با ما همراه باشید تا به عنوان نماینده این برند، دانسته هایمان از آن و محصولاتش را با شما در میان بگذاریم.

فهرست مطالب:

  1. معرفی شرکت ساراول و محصولات تولیدی آن
  2. نمایندگی فروش ساراول در تهران

 

معرفی شرکت ساراول و محصولات تولیدی آن

 

خرید فن کویل ساراول

معرفی شرکت ساراول و محصولات تولیدی آن

شاید در گام اول بد نباشد برای آن دسته از کسانی که با این برند آشنایی محدودی دارند، کمی به تاریخچه و حوزه فعالیت آن بپردازیم. شرکت مهندسی ساراول کار خود را از سال 1338 در ایران آغاز کرده و هدف از تأسیس آن ارائه خدمات مهندسی و نصب وسایل تهویه مطبوع بوده است. کارخانه آن نیز در سال 1340 با تولید مخازن آب و گازوئیل آغاز به کار نمود. در سال های آینده این برند وارد تولید دیگ های آب گرم فولادی شد و از سال 1354 و با ارائه فن کویل های تولید خود به طور رسمی به عنوان یک شرکت مطرح در زمینه تهویه مطبوع مطرح گردید. در حال حاضر کارخانه ساراول با تولید ده ها محصول مختلف در این زمینه یکی از نام های مطرح در بازار ایران بوده و در مصارف خانگی و صنعتی به کار می رود.

به عنوان قدیمی ترین شرکت تولیدکننده لوازم تهویه مطبوع در ایران، پر بیراه نیست اگر ساراول را یکی از برندها با بیشترین تنوع محصول در حوزه کالاهایی که به بازار عرضه می کند به حساب آوریم. بسیاری از این محصولات نه تنها با رقبای داخلی، بلکه با همتایان خارجی خود هم رقابت می کنند و نظر به هزینه تولید پایین تر آنها در داخل کشور، با قیمت های مناسب تری به دست مصرف کنندگان می رسند در حالی که از کیفیت محصول چیزی کم نمی شود. این امر باعث می شود که ساراول تولیدات پرطرفداری داشته باشد و اعتبار قابل توجهی در بازار برای خود به وجود آورد.

 

نگاه به گستره محصولات آن هم می تواند در شناخت اینکه با چه مجموعه ای روبرو هستیم، کمک شایانی نماید. این امری است که در ادامه به آن پرداخته ایم:

این شرکت در زمینه تولید انواع پکیج های پشت بامی، افقی هوایی کم حجم و افقی هوایی یکپارچه آبی تخصص دارد. جدا از این ادوات، قابلیت آن در تولید انواع چیلرهای اسکرو و اسکرال در سری های مختلف، تولید فن های فوروارد و بکوارد، فن کوئل های مختلف در موقعیت های نصب متفاوت، کندانسینگ یونیت ها، برج های خنک کننده و هواسازها نیز زبانزد است. این برند تنها به تجهیزات خنک کننده نمی پردازد و یونیت هیترهای الکتریکی، آب گرم و بخار آب هم به بازار عرضه کرده است.

با تمام این تفاسیر، مشخصاً این برند قادر است طیف وسیعی از نیازها را در ساختمان های اداری، مسکونی و تجاری پاسخ بدهد. پس بحث خرید تولیدات آن از یک نماینده قابل اعتماد جدی تر می شود. اما چرا این موضوع اهمیت پیدا می کند؟

نمایندگی فروش ساراول در تهران

خرید از نمایندگی ساراول از این نظر اهمیت پیدا می کند که به علت تنوع محصول بسیار بالای این برند، با این مسئله روبرو می شوید که تولیدکنندگان خرده پا و ناشناخته با جعل نام این برند برای محصولاتشان تلاش می کنند آنها را به فروش برسانند. این محصولات تقلبی معضل بزرگی در بازار محصولات تهویه هوا هستند و به خصوص کسانی که تخصص کمتری در این خصوص داشته باشند، بیشتر با ریسک کلاهبرداری و مواجه شدن با محصولات غیراصل روبرو می شوند. پس حضور یک نمایندگی مطمئن و رسمی می تواند کمک بزرگی برای خریداران و علاقمندان به تهیه محصولات این شرکت باشد.

فروشگاه خانه تاسیسات در این زمینه به کمک شما می آید. مجموعه ما در راستای حمایت از کاربران خود و راهنمایی آنها به منظور تهیه بهترین و مناسب ترین محصول بسته به اهداف و نیازهایشان، اقدام به ارائه محصولات ساراول به صورت مستقیم از شرکت تولیدکننده نموده است. این محصولات که اغلب به دلیل بهره گیری از سطح فناوری بالا و ارائه ویژگی های منحصر به فرد در بازار طرفدار دارند، می توانند پاسخگوی نیازهای مخاطبان ایرانی در زمینه های مختلف باشند. خانه تاسیسات مفتخر است که تجهیزات و لوازم تهویه هوای مطبوع را با بالاترین کیفیت ممکن و با گارانتی اصلی این برند ارائه می کند.