فروش ترموستات در شیراز
فروش ترموستات در شیراز

استفاده از سیستم های خنک کننده و گرمایشی مرکزی یکی از مهمترین مواردی است که در ساختمانی های مسکونی، ساختمان های اداری ، مجتمع های تجاری و بسیاری از محیط ها رایج شده است. این سیستم ها که گاها آن ها را به صورت سیستم های گرمایش و موتور خانه ای و گاهی به صورت سیستم های خنک کننده ای چون چیلر ها دیده ایم، نمیتوانند به خودی خود دمای درونی محیط را اندازه گیری و دمایی مناسب برای اتاق را تولید و به آن انتقال دهند. طبیعی است که به این منظور استفاده از دستگاه ها و ابزار هایی رایج شده است که آن ها را با نام سیستم های کنترل کننده یا ترموستاتهای اتاقی میشناسیم. همانطور که انتظار می رود این محصولات هستند که با اندازه گیری دما درون محیط، میزان تولید هوای گرم یا سرد را در سیستم های مرکزی کنترل و به درون اتاق هدایت می کنند.

این  ترموستات به خودی خود، به دسته بندی های مختلفی تقسیم بندی می شوند. از مهمترین معیار ها برای تقسیم بندی این محصولات یم توان به شکل ظاهری و کاربری آن ها اشاره کرد. اگر با این مقیاس ترموستات‌ها را بسنجیم در دسته اول، نمونه مکانیکی این محصولات را نظاره خواهیم کرد. این دسته به گونه ای طراحی و تولید شده اند که با استفاده از یک جیوه که درون سیستم کارگذازی شده است، دمای محیط را اندازه گیری و از سوی دیگر با استفاده از اهرم (به صورت کروی و قلتان و یا به صرت اهرمی عمودی) دمای مورد نیاز کاربر را به سیستم مرکزی اطلاع خواهند داد. نمونه دوم این محصولات، توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کرده است. به خصوص افرادی که علاقه مند به داشتن خانه هایی هوشمند هستند. این محصولات دارای یک صفحه نمایش دیجیتالی بوده که میتوان با استفاده از آن، دمای اتاق را مشاهده، دمای مورد نیاز خود را ثبت و حتی میزان رطوبت و بسیاری از موارد دیگر را مشاهده و تنظیم کرد.

اما خرید لوازم و تجهیزات کنترلی همواره با چالش هایی روبرو است اما فروشگاه خانه تاسیسات فرایندی را ایجاد کرده تا بتوان با استفاده از آن در ساده ترین حالت ممکن به خرید ترموستات در شیراز و تمامی شهرستان های ایران پرداخت.

فهرست مطالب:

  1. مرکز فروش ترموستات در شیراز
  2. نمایندگی فروش انواع ترموستات در شیراز

 

مرکز خرید ترموستات در شیراز

مرکز خرید ترموستات در شیراز

پیش از بررسی روش خرید این نوع تجهیزات اندازه گیری دما یعنی ترموستاتها از فروشگاه ما، نیاز است تا با برند های مختلف تولید کننده این محصولات آشنا شوید، این محصولات بسیار کاربردی، توسط برند های مختلفی در ایران و خارج از کشور تولید می شوند. از مهمترین و مطرح ترین این برند ها میتوان به برند مرصوص، اکولوکس، ریمونکس و بسیاری از برند های دیگر اشاره کرد. از مهمترین افتخارات ما در فروشگاه تخصصی تاسیسات ساختمانی، فروش این محصولات بدون هیچ واسطه ای است. به خوبی میتوان از این موضوع استنباط کرد که تمامی محصولات موجود در فروشگاه ما با نازل ترین قیمت عرضه شده است. خانه تاسیسات که تنها نماینده رسمی برند ریمونکس است، ترموستاتهای این برند را با نازل ترین قیمت در بازار عرضه می کند. شما می توانید برای خرید این محصولات تنها با چند کلیک ساده اقدام کنید.

نمایندگی فروش ترموستات در شیراز

برای بسیاری از خریداران عزیز به ویژه در استان ها و شهرستان هایی که از تهران دور هستند، چالش ارسال محصولات نیز مطرح بوده است. به این معنا که این عزیزان همیشه نگرانی هایی در خصوص سالم رسیدن این محصولات و در عین حال سریع ترین پروسه بوده اند. به همین منظور فروشگاه خانه تاسیسات به عنوان مرکز تخصصی فروش تاسیسات ساختمانی در ایران افتخار دارد تا با دعوت از علاقه مندان به فعالیت در حوزه تاسیسات ساختمانی در تمامی مراکز استان ها، شهرستان ها، نسبت به اخذ نمایندگی اقدام کند.

این عزیزان می توانند با مراجعه به صفحه تماس با ما و برقراری ارتباط با کارشناسان بخش فروش و نمایندگی های ما، از نحوه اخذ گواهی نمایندگی اطلاع کسب کنند. با همین فرایند می توان به سادگی نسبت به اخذ نمایندگی فروش ترموستات در شیراز و هر شهرستان دیگری در استان زیبای فارس اقدام کرد.
این نکته را به خاطر داشته باشید که در غرفه های خانه تاسیسات میتوان انواع تاسیسات ساختمانی، از جمله، سیستم های تهویه مطبوع، فن کویل ها، چیلر ها، سیستم های گرمایشی و موتور خانه ای همچون: پکیج های دیواری، رادیاتور آلومینیومی ، بویلر ها یا دیگ های چدنی و بسیاری از محصولات دیگر را مشاهده و با نازل ترین قیمت خریداری کرد. پس حتما گردشی در فروشگاه ما داشته باشید.