حمل و نقل کالا

کاربران عزیز، انتخاب ما به عنوان تامین کننده نیاز های شما یک افتخار برای فروشگاه خانه تاسیسات است. قابل توجه کاربران گرامی، پیش از انتخاب محصول مورد نظر حتما شرایط و ضوابط مربوط به حمل و نقل محصولات را مطالعه نمایید.

شرایط ارسال محصولات

از جمله موارد مورد توجه در شرایط حمل و تحویل کالا این است که تمامی محصولات ارسالی به صورت پلمپ شده و بسته بندی به خریداران محترم تحویل داده شده و ایشان موظف اند در صورت مشاهده هر گونه آسیبی اعم از مخدوش بودن کالا یا بسته بندی آن، سریعا مورد مربوطه را به کارشناسان فروشگاه اینترنتی خانه تاسیسات گزارش کنند.
در صورتی که پیش از مراجعه نصب کننده شرکت کالا، بسته بندی آن باز شده و محصول از حالت پلمپ شده خارج شود، گارانتی دستگاه باطل خواهد شد.
تحت هیچ شرایطی نباید کارت گارانتی توسط خریدار مخدوش شود.
در صورت موجود بودن در تهران، کالای خریداری شده تحویل به روز خواهد داشت. ( البته در صورتی که تا پیش از ساعت ۱۳ همان روز سفارش ثبت شده باشد. )
ارسال بیشتر محصولات خانه تاسیسات به علت سایز و حجم بالا از انبار صورت می گیرد.
با انجام هماهنگی های لازمه توسط کارشناسان ما، محل تحویل به انتخاب خریدار محترم صورت می گیرد.
تحویل دهی کالا در ایام تعطیل انجام نمی شود.

قابل توجه کاربران گرامی، تحویل مرسولات به افراد غیر، امکان پذیر نخواهد بود. توجه داشته باشید که فاکتور محصولات با توجه به نام خریدار تنظیم شده و محصول صرفا به شخص خریدار تحویل داده خواهد شد. لذا در زمان مقرر به هنگام تحویل کالا حضور داشته باشید. تمامی مسئولیت های ارسال محصولات پس از دریافت کالا بر عهده مشتری بوده و خانه تاسیسات مسئولیتی در قبال این صدمات ندارد. اگر بسته مورد نظر در آسیب دیده باشد، از تحویل آن خود داری کرده و با واحد فروش، خانه تاسیسات تماس بگیرید.
لازم به ذکر است که نصب و راه اندازی مرسولاتی که دارای ضمانت نامه و گارانتی هستند، صرفا بر عهده کارشناسان شرکت خواهد بود. ضمانت نامه ها بدون مهر کارشناس فاقد اعتبار بوده و خانه تاسیسات هیچگونه مسئولیتی در این خصوص ندارد.