خرید تجهیزات گرمایش از کف در تهران
خرید تجهیزات گرمایش از کف در تهران

مرکز خرید تجهیزات گرمایش از کف در تهران

تامین گرمایش کافی در منزل همیشه برای انسان ها مسئله مهمی بوده است. زمانی استفاده از هیزم و آتش، زمانی استفاده از سوخت های فسیلی و حالا سیستم های پکیج و شوفاژ مورد استفاده قرار گرفته اند. اما یکی از سیستم هایی که سال هاست توسط کشور های اروپایی مورد استفاده قرار گرفته و مزیت های بی شماری را با خود به همراه دارد، سیستم های گرمایش از کف هستند.

این سیستم را می توان از جدیدترین ترین و شیک ترین روش های گرمایش در چند ساله گذاشته دانست. امروزه از این روش که یکی از بهترین روش های گرمایش منزل است، بسیار استفاده می شود. روش کار به این صورت است که گرما در کل اتاق از سمت پایین به بالا منتقل شده و در نتیجه گرما به طور یکسان از سطح زمین به تمام نقاط خانه رسیده و بدین صورت دمای یکسانی در کل خانه حاکم می شود. از ویژگی ای خوب استفاده از این تجهیزات گرمایشی این است که از راه رفتن روی زمین می توان نهایت لذت را برد. مزیت دیگر استفاده از این سیستم،حذف رادیاتورها و در اختیار داشتن فضای بیشتر است به خصوص در خانه هایی با متراژ پایین.

به طور کلی به دو صورت انجام می پذیرد:

  • الکتریکی (انتقال گرما از طریق سیم‌های برقی): از نوعی کابل‌های حرارتی استفاده می‌شود که دارای خاصیت گرمایی هستند و پس از عبور الکتریسیته از‌ آن گرم می‌شوند.
  • هیدرونیک (انتقال گرما از طریق آب گرم): آب گرم از طریق لوله‌ها هدایت می‌شود.  در این روش، از شبکه لوله پنج لایه آب با ضخامت‌هایی کم استفاده می شود و در زیر پوشش کف ساختمان  قرار می گیرد دمای آب به وسیله پکیج یا بویلر موتورخانه تنظیم  شده و با کم و زیاد کردن دمای آب می‌توان دمای محیط را هم کنترل کرد.

گرمایش از کف در تهران

این سیستم ها و تجهیزات، با تنوع برند و کیفیت های مختلف خود روانه بازار شده اند و توانسته اند به خوبی یکی از سیستم های گرمایشی در دنیا محسوب شوند.اما باید به هنگام خرید بسیار دقت کرد. چرا که وجود برند های مختلف و سیستم های مختلف سر در گمی شدیدی را برای افراد ایجاد خواهد کرد.

فروشگاه اینترنتی خانه تاسیسات، به عنوان کاملترین و مجهز ترین فروشگاه اینترنتی در ایران، افتخار دارد تا در غرفه سیستم های گرمایش از کف خود، به عرضه انواع تجهیزات و سیستم های مورد نیاز بپردازد. خریداران عزیز می توانند با مراجعه به این غرفه و مشاهده سیستم ها مختلف محصول مورد نیاز خود را خریداری کنند. در این غرقه می توان انواع لوله ها و اتصالات، انواع ترموستات های اتاقی، انواع کلکتور های سیستم های گرمایشی از کف، متعلقات مربوط به کلکتور و در نهایت محرک های الکتریکی، تولید شده از انواع برند های ایرانی و خارجی را مشاهده کرد. این فروشگاه افتخار دارد تا اعلام دارد تمامی محصولات خود را با ضمانت نامه و گارانتی معتبر روانه بازار کرده تا رضایت هم وطنان عزیز را کسب کند.

مرکز خرید تجهیزات گرمایش از کف در تهران

قیمت لوازم گرمایش از کف در تهران

یکی از مهم ترین معیار ها در انتخاب یک سیستم گرمایش از کف، قیمت این سیستم هاست. قیمت تجهیزات و سیستم ها از یک سمت و از سمت دیگر، هزینه های مربوط به نسب و اجرای این سیستم ها سبب شده تا افرادی که به دنبال این سیستم ها هستند، نگران این هزینه ها باشند. در خانه تاسیسات، تمامی محصولات قطعات یاد شده، از بهترین برند های ایرانی و خارجی بوده اند، اما باید اینگونه گفت که از آن جایی که این فروشگاه، تنها نماینده رسمی و مستقیم این برند هاست، محصولات موجود را نسب به سایر فروشگاه ها با قیمت بسیار اندک تری روانه بازار ها می کند. هر چند، این فروشگاه، اقدامی برای نصب و اجرای سیستم ها نخواهد داشت اما با عرضه داشتن، محصولات با کیفیت و در عین حال ارزان قیمت، کمک شایانی در خصوص کاهش هزینه های جانبی خواهد داشت.

در غرفه های دیگر این فروشگاه، می توان سیستم های سرمایشی، انواع پکیج، انواع آبگرمکن، تجهیزات استخر، سونا و جکوزی و بسیاری از محصولات دیگر را مشاهده و محصول مورد نیاز خود را خریداری کرد. این نکته لازم به ذکر است که خانه تاسیسات با هدف ایجاد روابط بهتر و سریعتر برای پروژه های ساختمانی و صنعتی در سال 1391 تاسیس و طی مدت کوتاهی توانست با تکیه بر دانش فنی و کار گروهی، انبوهی از پروژه های کشور را در بخش تامین و تولید تجهیزات تاسیسات و سیستم های برودتی داشته باشد. مدیریت این شرکت در راستای رسیدن به هدف اصلی خود در جهت جلب رضایت کامل مشتریان گرامی، به همراه گروه فنی و مهندسی خود در زمینه های مذکور، به عنوان عضو کوچکی از جامعه فنی و تاسیساتی کشور، افتخار خدمت گذاری در زمینه طراحی، تولید و تجهیز بخش وسیعی از نیاز های مجموعه صنعتی کشور را دارا می باشد.