مرکز فروش کولر آبی در شیراز
فروش کولر آبی در شیراز

کولرهای آبی به عنوان یکی از مهمترین و شناخته شده ترین سیستم های سرمایشی در ایران است. این محصول که از دیرباز در ایران طراحی و تولید شده است در تمامی شهرستان های ایران از بخش های جنوبی و شمالی تا بخش های غربی و شرقی در تمام مراکز استان ها مورد استفاده قرار می گیرد. از مهم ترین ویژگی های این محصول می توان به این موضوع اشاره کرد که از آن جایی که هوا را با عبور از روی آب و به عبارتی پوشال های مرطوب شده عبور می دهد، سبب می شود تا خشکی هوا از میان رفته و مانع بسیار خوبی برای خشکی پوست به موجب عبور هوای خنک شود. اما شاید این سوال برایتان پیش آید که این سیستم تهویه هوا، مناسب استفاده در چه نوع آب و هوایی است؟ در پاسخ باید گفت:” این وسیله سرمایشی، بیشتر در مناطق آب و هوایی خشک استفاده می شود جایی که حداکثر رطوبت نسبی هوا در آن مناطق، ۳۵ درصد باشد. در این شرایط، خاصیت مرطوب کنندگی آنها، کارآیی بیشتری خواهد داشت.این نوع کولر به دلیل نوع طراحی و کارکردشان، برای تأمین سرمایش در آب و هوای شرجی شمال و جنوب، گزینه مناسبی نیست.

فهرست مطالب:

 1. خرید کولرآبی در شیراز
 2. قیمت کولرآبی در شیراز

خرید کولر آبی در شیراز

اما قبل از خرید به این موارد توجه نمایید چرا که در انتخاب و خرید شما موثر خواهد بود:

 1. نصب مدل های آبی نسبت به کولرهای گازی هزینه کمتری خواهد داشت.
 2. تولید هوای خنک در مدل های آبی با سرعت بیشتری انجام می شود اما باید به رطوبت زیاد آنها نیز توجه نمود.
 3. به زیاد بودن مصرف آب در مدل های آبی و هزینه نگهداری‌ بالای آنها به جهت ایجاد رسوب در کولر و همچنین به بحران آب در سال های اخیر می بایست توجه کرد.
 4. ورود بو، گرد و غبار و آلودگی محیط خارجی به فضای داخل از نقاط ضعف این مدل از کولرهاست که با خرید کولرهای آبی سلولزی این مشکل برطرف می شود.
 5. مدل های آبی نسبت به مدل های گازی مصرف برق کمتری دارند و متوسط توان برق مصرفی در آنها ۳۰۰ وات است در حالی که در کولرگازی ها، ۱۵۰۰ وات می باشد.

اما چطور می توان اقدام به خرید کولر آبی در شیراز از فروشگاهی معتبر نمود:

وجود برند های مختلف تولید کننده این محصول و همچنین ظرفیت های مختلف این محصولات موجب شده تا انتخاب این محصول برای محیط و مکان بسیار دشوار باشد. به نحوی که انتخاب یک محصول با کیفیت و ظرفیت بالا برای محیط کوچک سرمای شدید و انتخاب یک محصول با ظرفیت پایین، سرمای ناکافی را برای محیط به همراه خواهد داشت. از این رو پیش از انتخاب یک محصول باید با کارشناسان و مشاوران متخصص در حوزه تاسیسات ساختمانی گفتگو کرد. از سمت دیگر انتخاب یک فروشگاه معتبر می تواند در انتخاب یک محصول دقیق، تاثیر گذار باشد. فروشگاه اینترنتی خانه تاسیسات به عنوان یکی از اصلی ترین فروشگاه های اینترنتی فعال در حوزه تاسیسات ساختمانی افتخار دارد تا با گرد آوری برترین مشاوران، کارشناسان و مهندسین حوزه تاسیسات ساختمانی به ارائه خدمات مختلف در این حوزه بپردازد.

مزایای استفاده از کولر آبی:

 1. مصرف برق پایین
 2. هزینه نصب بسیار پایین
 3. قیمت مناسب با توجه به بازدهی بالا
 4. عدم نیاز به  تکنسین برای تعمیر و نگهداری
 5. بازدهی  بالا در مقابل دیگر سیستم های سرمایشی برای ساختمان های کوچک

قیمت کولر آبی در شیراز

از مهمترین خدماتی که در این فروشگاه همواره بر آن تاکید شده است، حفظ قیمت محصولات متنوع در حوزه های مختلف است. این فروشگاه همیشه در تلاش بوده تا با حذف واسطه های اضافی در فروش کالا ها، قیمت آنها را بسیار مناسب تر نگاه دارد. این مجموعه که خود یکی از اصلی ترین وارد کننده ها و همچنین نمایندگی های اصلی فروش بسیاری از محصولات ایرانی و خارجی است، تلاش کرده تا با ایجاد پلتفرم فروش محصولات فعال در حوزه تاسیسات ساختمانی، محصولات و تمامی ابزار های موجود را صرفا به مصرف کنندگان عرضه دارد. از این رو قیمت انواع محصولات موجود در این فروشگاه، نسبت به سایر فروشگاه های فعال در این حوزه مناسب تر است. اما به طور کلی قیمت کولر آبی در شیراز نیز بستگی دارد به نوع، سایز و اندازه، نوع موتور دارد.

به طور کلی، باید گفت که کولرهای آبی به دو دسته سلولزی و پوشالی تقسیم بندی می شوند که هر کدام از این دسته بندی ها، خود دارای ظرفیت ها و ویژگی های متنوع و متفاوتی هستند. از مهم ترین ویژگی های هر کدام از این دسته بندی ها می توان به این موضوع اشاره کرد که مدل های سلولزی برای مناطق با گرمای شدیدتر و مدل های پوشالی برای مناطق با دمای پایین تر استفاده می شود. از این رو حتما پیش از خرید هر محصولی باید به نیاز ها و شرایط محیطی همیشه توجه داشت. از این رو می توان به این نکته اشاره کرد که کارشناسان فروش خانه تاسیسات همیشه و همه ساعته آماده پاسخگویی به نیاز های افراد هستند.