آبگرمکن در اصفهان
آبگرمکن در اصفهان

خرید آبگرمکن در اصفهان

با نزدیک شد به فصول سرد سال، استفاده از تجهیزات گرمایشی اهمیت بسیار بالایی در میان مردم پیدا خواهد کرد. استفاده از آب گرم برای شستشو، نظافت، استحمام و حتی پخت و پز بسیار مهم بوده و همیشه همه مردم به دنبال استفاده از آن و ایجاد آبی گرم در محیط های خانگی و یا ادارات و مغازه های خود بوده اند. از این رو استفاده از ابزار ها و دستگاه های مختلف، می تواند کمک حالی برای ایجاد این آب گرم های مصرفی باشند. یکی از بهترین ابزار ها که سال هاست در میان ایرانی ها مورد استفاده قرار گرفته، انواع آبگرمکن‌ها میدانیم. این محصولات که با ویژگی ها و ظرفیت های مختلفی روانه بازار شده اند، همیشه مورد توجه ایرانیان به ویژه مردم عزیز اصفهان قرار گرفته اند. اما در هنگام خرید، باید از کدام برند این محصول خریداری کرد؟ کدام ظرفیت برای محیط من مورد تایید است؟ آیا فروشگاهی معتبر برای خرید این محصولات وجود دارد؟

در ابتدا باید اینطور گفت که برند های مختلفی ایرانی و خارجی سعی در طراحی و تولید این محصولات در ابعاد، اندازه ها و ظرفتیه های مختلفی دارند تا بتوانند علاوه بر رفع نیاز های مصرف کننده، کارآیی برند خود را ثابت کنند. مارک هایی همچون، شوفاژکار، ایران رادیاتور، بوتان، آزمون کار و بسیاری از برند های دیگر ، از بهترین برند های داخلی بوده که در تولید این محصولات به خوبی عمل میکنند. این برند ها همواره در تلاش هستند تا محصولات خود را از ظرفیت های کم تا محصولات با ظرفیت بالا تولید کنند که این تولیدات را در دامنه آبگرمکن‌های دیواری تا ایستاده قرار خواهیم داد. اما برای پیدا کردن یک ظرفیت مناسب، بهره گیری از دانش یک مشاور خبره و آگاه در حوزه تاسیسات ساختمانی میتواند بسیار اثر گذار باشد.

قیمت انواع آبگرمکن در اصفهان

خرید آبگرمکن برقی در اصفهان

آبگرمکن‌ها، علاوه بر تقسیم بندی بر اساس، ظرفیت، با توجه به سوخت و یا نوع عملکرد خود تقسیم بندی خواهند شد. از جدید ترین نمونه های این محصولات آبگرمکن‌های برقی است که با استفاده از منبع تغذیه ای 220 ولتی فعالیت خواهد کرد. در سیستم های انتقال آبی که به این محصولات متصل هستند، با باز شدن شیر آب گرم، سیال از درون آب گرمکن به حرکت در میاید. این حرکت سیال موجب تحریک سنسور ها و در نهایت روشن کرد هیتر ها و المنت های دستگاه خواهد شد. این المنت ها آب موجود در دستگاه را گرم کرده و به سیستم های لوله کشی منتقل خواهد کرد. با بسته شدن شیر، این سیال متوقف و در نهایت المنت ها نیز خاموش میشوند. این محصولات در مقایسه با نمونه های قدیمی خود که با استفاده از سوخت های دیگر کار می کنند، دارای ایمنی و هزینه های مصرفی کمتری هستند.

خرید آبگرمکن گازی در اصفهان

از نمونه های قدیمی این محصولات با به دسته ای اشاره کرد که با استفاده از گاز شهری به فعالیت می پردازند و ما آن ها را با نام آبگرمکن گازی میشناسیم. به طور معمول، این محصولات دارای ظرفیت های بالاترین نسبت به نمونه های برقی برخوردارند اما طبیعتا دارای هزینه های مصرفی و ایمنی کمتری نیز خواهند بود. دقیقا همانند نمونه برقی، با باز شدن شیر آب گرم، سنسور ها در این دستگاه دستور روشن شدن را صادر و عمل اشتعال به وسیله گاز شروع می شود. حرارت ایجاد شده از این اشتعال به لوله ها منتقل و آب مصرفی را گرم می کند. و در نهایت با بسته شدن شیر آب گرم، این فرایند متوقف و آبگرمکن عمل انتقال گاز را قطع و در نهایت سیستم خاموش خواهد شد.

فروشگاه اینترنتی خانه تاسیسات به عنوان یکی از اصلی ترین و تخصصی ترین مراکز پخش و توزیع انواع سیستم های گرمایشی و سرمایشی در حوزه تاسیسات ساختمانی، افتخار دارد تا با ایجاد پل ارتباطی میان مصرف کنندگان و تولید کنندگان واقعی، محصولات مورد نیاز این عزیزان را با نازل ترین قیمت تهیه و به دست این عزیزان برساند. این فروشگاه اینترنتی ، با گرد آوری برترین مهندسان و متخصصان حوزه تاسیسات ساختمانی به دنبال خرید راحت تر هم میهنان عزیز است. شما می توانید با مراجعه به صفحه تماس با ما و یا استفاده از ابزار گفت و گوی آنلاین از دانش این مشاوران برای خریدی دقیق تر و محاسبه ظرفیت مورد نیاز خود استفاده کنید. همچنین با استفاده از ابزار مقایسه آنلاین در این وب سایت می توانید ویژگی های مختلف این محصولات با یکدیگر مقایسه و بهترین محصول را برای خود خریداری کنید.

نمایندگی فروش آبگرمکن در اصفهان

از مهمترین آرمان هایی که ما در خانه تاسیسات به دنبال تحقق آن هستیم. خریدی مطمئن ، آسان و تحویل فوری و سریع محصولات بوده است. از این رو، اقدام به اخذ نمایندگی فروش محصولات خود در تمامی شهرستان ها و استان ها را در دستور کار قرار داده ایم تا با استفاده از این نمایندگی ها، خریداران عزیز بتوانند محصولات مورد نیاز خود را در سریع ترین زمان دریافت کنند. از این رو از فروشگاه ها و مراکز توزیع تاسیسات ساختمانی به ویژه پکیج و آبگرمکن در اصفهان دعوت می شود تا با مراجعه به صفحه تماس با ما و برقراری ارتباط با کارشناسان خانه تاسیسات، جهت اخذ نمایندگی فروش محصولات اقدام کنند. ما نیز در مقابل این عزیزان موظف خواهیم شد تا محصولات را در سلامت کامل، دارای گارانتی و با نازل ترین قیمت به دست ایشان برسانیم.