پرسش‌های پرتکرار

آیا کالای مد نظر ما در خانه تاسیسات موجود است؟

مطابق با قوانین موجود در وب سایت خانه تاسیسات، تمام محصولاتی که امکان ثبت سفارش آنها وجود دارد در انبار موجود می باشند، اما باید به این نکته نیز اشاره داشت که به دلیل حجم بالای محصولات و افزایش سطح فروش، گاهی امکان به روز رسانی لحظه به لحظه محصولات وجود ندارد. به همین دلیل توصیه می کنیم که پیش از ثبت نهایی سفارشات موجودیت آنها را استعلام کنید. در این مرحله کافیست با شماره های یاد شده در وب سایت تماس حاصل کرده تا اولین مشاوران واحد فروش پاسخگوی نیاز های شما باشند.

آیا قیمت‌های سایت به روز است؟

ما در خانه تاسیسات تمام تلاش خود را در این راستا قرار داده ایم تا نازل ترین و به روز ترین قیمت های محصولات را برای مشتری در نظر بگیریم. هر چند گاهی به دلیل حجم بالای محصولات موجود در وب سایت امکان مغایرت قیمت ها نیز وجود دارد. از این رو توصیه می کنیم پیش از نهایی شدن سفارش، قیمت و موجودی محصولات مورد نظر را با واحد فروش بررسی کنید.

آیا امکان تخفیف روی قیمت های سایت وجود دارد؟

سیاست های داخلی خانه تاسیسات بر این پایه استوار است که نازل ترین قیمت های کالا را در بازار عرضه کند، از این رو کمترین حاشیه سود برای محصولات در نظر گرفته شده است بنابراین امکان تخفیف بر روی محصولات امکان پذیر نمی باشد.

آیا امکان خرید حضوری وجود دارد؟

امکان خرید و یا تحویل محصولات به صورت حضوری نیز امکان پذیر است، اما باید به این نکات توجه داشت که پیش از حضور در فروشگاه، حتما با واحد فروش هماهنگی های لازم را صورت دهید..

آیا ثبت نام در سایت برای خرید الزامیست؟

لازم به ذکر است که ثبت سفارش در خانه تاسیسات به صورت تلفنی نیازی ندارد اما افرادی که قصد دارند خرید خود را به صورت اینترنتی و همانند سایر فروشگاه های آنلاین انجام بدهند لازم است که برخی از اطلاعات خود را در وب سایت ثبت نمایند. هرچند در خانه تاسیسات الزامی برای ثبت نام و عضویت در وب سایت نیست، اما با عضویت در این وب سایت می تواند از تخفیفات لحظه ای، جشنواره ها و خدمات خانه تاسیسات مطلع شوید. با این اوصاف، امکان ثبت سفارش و خرید به عنوان کاربر مهمان نیز در این وب سایت ایجاد شده است.

چطور از وضعیت سفارش ثبت شده مطلع شویم؟

در هنگام ثبت سفارش، خانه تاسیسات وضعیت سفارش را به صورت پیامکی به اطلاع شما می رساند. از سمت دیگر و پس از دریافت کد سفارش، می توانید با مراجعه به صفحه پیگیری سفارشات، از وضعیت لحظه به لحظه خرید خود مطلع شوید.

چرا پرداخت اینترنتی ناموفق اما هزینه از حساب کم شده است؟

در برخی موارد ممکن است هنگام پرداخت صورت حساب، وجه از حساب شما کسر اما پرداخت اینترنتی شما تایید نگردد، در این موارد وجه معمولا بلافاصله از طرف بانک به حساب شما عودت داده می شود اما ممکن است این عودت حداکثر تا ۷۲ ساعت به تاخیر بیافتد که مربوط به بانک بوده و هیچ ارتباطی به فروشگاه ندارد.

آیا درگاه پرداخت خانه تاسیسات امن است؟

شما هنگام پرداخت اینترنتی، از سایت خانه تاسیسات وارد درگاه امن بانک مورد نظر شده و از طریق درگاه و وب سایت امن آن بانک، وجه خود را پرداخت می نمایید. لازم به توضیح است که درگاه های بانکی نیز با توجه به آنکه از پروتکل امن https استفاده می کنند، جایی برای نگرانی ندارند. در ضمن برای احتیاط بیشتر شما می توانید در هنگام ورود اطلاعات کارت بانکی خود از صفحه کلید مجازی استفاده کنید.

آیا امکان رویت کالا قبل از خرید وجود دارد؟

معمولا به دلیل ماهیت کاری فروشگاه های اینترنتی، امکان رویت کالاها از نزدیک وجود ندارد. اما برای فراهم آوردن امکان خرید برای مشتریان، اطلاعات کامل محصولات، ویژگی ها و تصویر واضح آن ها در وب سایت خانه تاسیسات قرار داده شده که مشتریان به کمک آنها می توانند به سادگی خرید خود را انجام دهند.

آیا امکان دریافت پیش فاکتور وجود دارد؟

خانه تاسیسات بر اصل مشتری مداری و کسب رضایت کاربران گام بر می دارد . از این رو و در ضمن درخواست کاربران، امکان ارسال پیش فاکتور برای تمامی خریداران، برای هر سبدی خریدی امکان پذیر است

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.