مشاوره رایگان در خانه تاسیات

تفاوتی ندارد که در حال ساخت یک ساختمان مسکونی، اداری هستید یا یک فروشگاه بزرگ و یا حتی کوچک. استفاده از سیستم های مناسب در تاسیسات ساختمان از اهمیت بسیاری برخوردار است. این سیستم ها شامل سیستم های سرمایشی و گرمایشی است که باید به آن توجه شود.

در فروشگاه اینترنتی خانه تاسیسات، سیستم های سرمایشی و گرمایشی به تنوع بسیار زیادی عرضه شده است شما می توانید با در پیش گرفتن روند ساده برای انتخاب محصول خود، یک خرید مطمئن را تجربه کنید و همچنین می توانید به یکی از دو روش مطرح شده در ادامه به انتخاب یک محصول مطمئن که علاوه بر تامین امنیت، کیفیت لازم را برای شما به ارمغان بیاورد استفاده کنید.

چت آنلاین

یکی از خدماتی که در وب سایت خانه تاسیسات آماده خدمت رسانی و پاسخگویی به کاربران است بخش گفتگوی آنلاین است. با کلیک بر این بخش و وارد کردن کمترین اطلاعات کاربری، اولین مشاور فروشگاه با شما ارتباط برقرار خواهد کرد. در این بخش می توانید پرسش خود را در خصوص انتخاب محصول مناسب مطرح کنید تا مشاورین علاوه بر پاسخ دادن به این پرسش، شما را به صفحات محصولات دلخواه ارجاع دهند.
همچنین می توانید در همین بخش و با کمک مشاور سایت یک خرید مطمئن داشته باشید.

تماس تلفنی

یکی دیگر از شیوه های مطرح در فروشگاه اینترنتی خانه تاسیسات برقراری تماس تلفنی با شماره های درج شده در سایت است. پس از برقراری تماس با فروشگاه، اولین اپراتور بخش فروش پاسخگوی نیاز شما خواهد بود که علاوه بر مشاوره در انتخاب کالا می توانید خرید خود را به صورت تلفنی نیز ثبت کنید.

حضور فیزیکی

از دیگر خدماتی که برای کسب مشاوره رایگان در نظر گرفته شده است می توان به حضور فیزیکی کاربرد در فروشگاه اشاره کرد. با حاضر شدن خریدار اولین مشاور واحد فروش راهنمایی و مشاوره لازم در خصوص محصولات مورد نیاز را بر عهده خواهد گرفت. لازم به ذکر است که به دلیل نبود فضای کافی در فروشگاه پیش از اقدام به حاضر شدن با مشاورین سایت از طریق تلفن های ذکر شده در سایت هماهنگی های لازم را صورت دهید.

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

سبد خرید شما خالی است.