فروش سازمانی در خانه تاسیسات

تامین تاسیسات سازمان ها:

تامین تجهیزات و برودتی و سایز تاسیسات، به عنوان یکی از مهم ترین نیاز های شرکت ها و سازمان ها، توسط واحد های تامین کالا (تدارکات و پشتیبانی) شرکت ها و عموما با روش های سنتی و با طی کردن شیوه های مرسوم اداری و سازمانی انجام می گیرد.

فرایند استعلام قیمت، متناسب با نیازمندی ها، تنوع محصولات و محدودیت های دسترسی  در بسیاری از مواقع چالش های زیادی را برای سازمان ها ایجاد کرده است. به گونه ای که عموما خرید سازمانی با شیوه های سنتی زمان بسیار زیادی طلب کرده و گاها مسئولین خرید سازمان ها با مشکلات متعددی در حوزه تامین تجهیزات و کالاهای مورد نیاز سازمان ها مواجه هستند.

واحد فروش سازمانی خانه تاسیسات در تلاش است، با کوتاه کردن زمانبندی های تبادل دیتا و سیستمی کردن فرایند ها، پیش فاکتور ها مشخصات فنی محصولات مورد درخواست و همچنین شرایط متفاوت گارانتی و تاثیر آن ها بر قیمت را در کوتاه ترین زمان  مورد ارزیابی قرار داده و نیازهای سازمان ها و شرکت ها را تامین کند.

شایع ترین چالش های تامین تاسیسات برای سازمان ها

۱- تنوع قیمت موجود در بازار برای محصولی خاص

۲- مواجه شدن با چالش هایی از قبیل چالش اصالت کالا

۳- عدم تامین کالا در زمان بندی مقرر توسط تامین کنندگان

۴- عدم امکان ارائه فاکتور رسمی و قانونی توسط بسیاری از تامین کنندگان تاسیسات برودتی

۵- محدود بودن در انتخاب کالاهای همرده با یک محصول

۶- تنوع در گارانتی و خدمات تحت پوشش آن توسط تامین کنندگان

مزیت های فروش سازمانی فروشگاه آنلاین خانه تاسیسات

با فروش سازمانی خانه تاسیسات شما قادر خواهید بود، کلیه اقلام مورد نیاز خود را استعلام کرده و پیش فاکتور رسمی دریافت کنید، کالا های همرده با درخواست های خود را بشناسید و با اطلاعات بیشتری درخواست خود را نهایی کنید. فروشگاه آنلاین خانه تاسیسات تلاش دارد، تا بهترین و مناسب ترین قیمت ها را در اختیار سازمان ها قرار داده و متناسب با میزان خرید آنها بسته های تشویقی، برای خرید های آتی و هدایای ارزشمندی نیز برای آن ها در نظر گرفته است.

مشاوران ما در خانه تاسیسات، به صورت حضوری و تلفنی شما را در کلیه فرایند های آشنایی با محصولات مناسب سازمان ها، مقایسه و انتخاب نهایی همراهی خواهند کرد، تا خرید مناسب تری را تجربه کنید.

در خرید‌های سازمانی و شرکتی با در نظر گرفتن موارد قانونی و حقوقی امکان ارائه فاکتور رسمی نیز وجود خواهد داشت.

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.