بهترین مارک آبگرمکن
بهترین مارک آبگرمکن

بهداشت به عنوان یکی از اصلی ترین بخش ها در زندگی انسان ها مطرح بوده است. استفاده از آبگرم برای شستشو، نظافت و استحمام از مهمترین مواردی بوده که قرن هاست در سراسر زیست انسان ها نقش بسته است. از این رو همیشه راهکاری که بتواند در زمانی بسیار کوتاه و با استفاده از سوخت های بسیار مقرون به صرفه تری، نیاز به آب گرم را برطرف نمود، مورد توجه مهندسان و اندیشمندان در سراسر دنیا بوده است. با پیشرفت تکنولوژی، کم کم سوخت های فسیلی و سوخت های با کیفیت مختلف منجر به تولید محصولاتی شد که آنها را با نام آبگرمکن می شناسیم. اگر از پدربزرگ های خود بپرسید حتما آبگرم کن های نفتی، هیزمی را به خاطر دارند. ابزار های گاها بسیار بزرگ که برای خزینه ها به کار برده می شد. اما امروزه که علم و صنعت به نفع استفاده از سوخت های کمتر و با میزان مصرف به صرفه تر حرکت کرده است، آب گرمکن های گازی و برقی جایگاه بسیار خوبی در زندگی انسان را از آن خود کرده اند.

 

اما این محصولات در شکل ها و ابعاد مختلفی تولید و روانه بازار های مصرفی شده اند که می تواند برای هر محیطی کارایی مختلفی داشته باشد. شرکت ها و مهندسان این محصولات را در نمونه های دیواری و ایستاده تولید کرده اند. جالب است که برای نمونه های ایستاده تنها از گاز به عنوان سوخت استفاده می شود. اگر به خاطرات گذشته نیز نگاهی داشته باشید این آب گرمکن های ایستاده را به صورت نفتی نیز به خاطر دارید. در این محصولات باید همواره احتیاط کرد که فشار آب از حد مجازی بالا تر نرفته و خطرات ناگواری همچون شعله و سوختن را ایجاد نکند. اما نمونه های دیواری که از محبوبیت و طرفداری بیشتری در زندگی امروزه انسان ها برخوردار شده اند، در نمونه های گازی و برقی طراحی و تولید شده اند. البته طبیعی است که هر محصولی که با آتش سر و کار دارد، خطراتی را به همراه داشته باشد و باید در هنگام استفاده بسیار مراقب بود. اما همانطور که پیشتر گفته شد این محصولات توسط برند ها و شرکت های مختلفی تولید شده اند، همین موضوع موجب شده تا سردرگمی بسیاری را در هنگام خرید برای مصرف کندگان به همراه داشته باشد. از این رو در این مقاله به معرفی و بررسی بهترین برند های تولید کننده آبگرمکن در ایران خواهیم پرداخت. برند هایی که علاوه بر محبوبیت کیفیت بسیار بالایی نیز دارند.

معرفی بهترین مارک های آبگرمکن در ایران

  • برند آزمون کار

شرکت آزمون کار در سال 1357 فعالیت های خود را با تولید انواع آبگرمکن‌های ایستاده و دیواری شروع کرده است. هر چند که در این سال ها بارها و بارها اقدام به تولیدات مختلفی کرده اما کماکان آبگرمکن های این برند از محبوب ترین محصولات موجود در ایران است. از مهمترین ویژگی های این برند می توان به تولید محصولات در دامنه ظرفیت های کوچک و بزرگ، صنعتی و خانگی و بسیاری از رده های دیگر تقسیم بندی کرد. فروشگاه اینترنتی خانه تاسیسات به عنوان یکی از اصلی ترین و تخصصی ترین فروشگاه های فعال در حوزه تاسیسات ساختمانی افتخار دارد تا تمامی تولیدات این برند که شامل آبگرمکن های برقی ایستاده، گازی در انواع مختلف و  دیواری در انواع برقی و گازی با مدل های متنوع را با نازل ترین قیمت موجود کرده و خرید را برای عموم مردم ساده  نموده است.

  • برند بوتان

67 سال پیش فعالیت های بوتان با تولید انواع سیلندرگاز، اجاق گاز، بخاری گازی و بسیاری از سیستم های گرمایشی و پخت و پز شروع شد. اما در سال 1367 این شرکت در راستای بهبود محصولات خود و بهبود زندگی مردم، اولین آبگرمکن‌های دیواری گازی را روانه بازار کرد. پس از آن روند تولید محصولات با کیفیت، رشد پیدا کرد تا جایی که در سال 1372 اولین پکیج های دیواری نیز تولید و روانه بازار های مصرفی شدند. پس از گذشت چند دهه این بار در سال 1393 این شرکت توانست با همکاری های صورت گرفته محصولات خود را با استفاده از شبکه گسترده توزیع در سراسر دنیا ارسال کند. امروزه محصولات این برند را می تواند در بازار های اروپایی نیز مشاهده کرد. بدون شک نام این برند سال های سال است که در خانه ایرانیان نقش بسته و به خوبی خود را با زندگی ما جفت و جور کرده است.

فروشگاه اینترنتی خانه تاسیسات، تمامی محصولات این برند را با نازل ترین قیمت در غرفه های خود موجود کرده تا جایی که همه هم میهنان عزیز میتوانند این محصولات به ساده ترین شکل ممکن و با بهترین قیمت خریداری و درب منزل خود دریافت کنند. محصولاتی که با این برند به بازار عرضه می شوند شامل آبگرمکن های گازی دیواری، مخزن دار، پکیج شوفاژ دیواری، رادیاتور آلومینیومی ساده، حوله خشک کن و همچنین تمامی لوازم جانبی مورد نیاز برای نصب و راه اندازی تولیدات فوق شامل اتصالات، فیلترها، سختی گیر و…