خرید کولر گازی در خوزستان
خرید کولر گازی در خوزستان

استان ها و مناطق گرمسیری همیشه به فکر استفاده از سیستم ها و دستگاه های خنک کننده ای بوده اند که علاوه بر تامین دمای مطبوع بتواند میزان رطوبت موجود در هوا را نیز کنترل کنند. استان خوزستان، از استان های گرمسیری ایران برشمرده می شود. بجز در مناطق شمالی این استان که از آب و هوای خنک کوهستانی بهره مند هستند، سایر بخش های آن به دلیل مجاورت با رودخانه و خلیج فارس، همیشه شرجی بوده و دمای بالایی را متحمل می شوند. از این رو مردم این استان همیشه به دنبال محصولات با کیفیتی بوده اند که بتواند در این دمای بالا هوای مناسب را برای اماکن مسکونی، تجازی و اداری و بسیاری از اماکن دیگر تامین کند. یکی از این سیستم ها که در دنیا نیز بسیار مورد استفاده قرار می گیرند، انواع کولرگازی و اسپلیت می باشد.

 

این دستگاه ها نامی آشنا برای همه ماست. عملکرد آنها به گونه ای است که می تواند علاوه بر تامین دمای مناسب، میزان رطوبت محیط را نیز کنترل کند. امروزه نمونه ها و طراحی های مختلفی از این دستگاه در ایران توزیع شده که توسط برند های مطرح ایرانی و خارجی تولید شده اند. از مهمترین این نمونه ها می توان به انواع کولر نوع گازی یا اسپلیت ایستاده، پنجره ای، دیواری و بسیاری از نمونه های دیگر اشاره کرد. همچنین برندهای مطرحی مانند برند تهویه، ایران رادیاتور، گرین، تک الکتریک، گرین، وستن ایر، 2000 و بسیاری از مارک های دیگر در سراسر ایران توزیع شده اند. اما یکی از مهمترین مشکلات در انتخاب و خرید یک دستگاه متناسب با نیازهای محیط بوده است. علاوه بر این، در استان خوزستان به دلیل مجاورت با مرزهای خارجی، وجود کالاهای قاچاق موجب شده تا دست کلاهبرداران و سودا گران بازار تاسیسات ساختمانی، باز تر شود. اما چطور می توان یک کولر مناسب خرید؟

فهرست مطالب:

  1. مرکز خرید اسپلیت در خوزستان
  2. نمایندگی فروش اسپلیت در خوزستان

 

خرید کولر گازی و اسپلیت در استان خوزستان

مرکز خرید کولر گازی در خوزستان

انتخاب یک فروشگاه معتبر و فعال در حوزه تاسیسات ساختمانی، که بتواند علاوه بر تامین محصولات از برند های مختلف تحت ظرفیت های گوناگون، ضمانت نامه معتبر برای هر محصول را ارائه دهد، ساده ترین راهکار برای جلوگیری از نفوذ کلاهبرداران است. از این رو، فروشگاه اینترنتی خانه تاسیسات به عنوان یکی از اصلی ترین و بزرگترین مراجع توزیع انواع سیستم ها و قطعات مربوطه در حوزه تاسیسات ساختمانی افتخار دارد تا با عرضه و فروش انواع کولرگازی و اسپلیت در خوزستان، آماده خدمت رسانی به مردم شریف این استان باشد. عرضه مستقیم این کالاها از دستان تولید کننده به محل زندگی مصرف کنندگان موجب شده تا وجود کلاهبرداران و سوداگران این بازار در استان خوزستان کوتاه شده و مردم عزیز بتوانند محصولات با کیفیت و مناسبی برای خود تهیه کنند. لازم به ذکر است که کارشناسان مجموعه ما، به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به هم میهنان عزیز هستند.

نمایندگی فروش کولرگازی در استان خوزستان

همانطور که گفتیم، فروشگاه ما، در تلاش است تا با تامین محصولات با کیفیت و اصیل از برترین برندهای ایرانی و خارجی و همچنین عرضه مستقیم این محصولات، رضایت مردم عزیز این استان را جلب نماید. از سوی دیگر، بسیاری از خریداران در سراسر ایران، با اینکه خرید و فروش محصولات مختلف در سطح اینترنت بسیار گسترده شده، هنوز به دنبال راهی براب مشاهده و لمس محصولات پیش از پرداخت هستند. از این رو، فروشگاه اینترنتی خانه تاسیسات به منظور تامین نیاز های این عزیزان و همچنین توزیع سریعتر محصولات، از علاقه مندان به همکاری دعوت می کند تا به منظور اخذ نمایندگی فروش محصولات مختلف در حوزه تاسیسات ساختمانی، همین الان با مراجعه به صفحه تماس با ما و برقراری ارتباط با کارشناسان مجموعه خانه تاسیسات، نسبت به اخذ نمایندگی فروش محصولات اقدام کنند. این فروشگاه ها موظف هستند تا در صورت مراجعه خریداران، اطلاعات کافی در خصوص محصولات را در اختیار ایشان قرار دهند. در مقابل خانه تاسیسات نیز موظف خواهد بود تا محصولات با کیفیت و دارای ضمانت نامه را در سریع ترین زمان به دست این عزیزان برساند. لازم به ذکر است که شما می توانید در غرفه های ما انواع سیستم و قطعات مربوط به حوزه تاسیسات ساختمانی اعم از تهویه مطبوع، سیستم های گرمایش و موتورخانه ای، تجهیزات استخر، سونا، جکوزی، پمپ و بوسترپمپ، تجهیزات کنترلی، تصفیه آب و هوا و بسیاری از دسته محصولات دیگر را مشاهده نمایید.