دسته‌بندی نشده

خرید کولر آبی در تهران

خرید کولر آبی در تهران

مرکز فروش کولر آبی در تهران

اگر در مطالب پیشین خانه تاسیسات گذشت و گذار شده باشد می توان دریافت که یکی از اصلی ترین سیستم های تهویه مطبوع برای ساختمان ها، کولر آبی ها هستند. این محصولات با توجه به تنوع و کاربرد های مختلف خود در ساختمان هایی با متراژ های مختلف و در بسیاری از مناطق جغرافیایی مورد استفاده قرار می گیرند. اما در خصوص این محصول باید به چند مورد توجه داشت. خرید این نوع محصولات در تهران یکی از مهم ترین مشکلات بسیاری از افراد است که می توان در خانه تاسیسات بهترین محصول را با نازل ترین قیمت خریداری و مورد استفاده قرار داد. اما اولین نکته در خصوص انواع این محصولات استفاده از آن ها صرفا به منظور سیستم هایی برای خنک کردن و یا به عبارت دیگر سیستم های صرفا سرمایشی است که در ایران مورد توجه افراد قرار گرفته است.

شاید برای شما هم این نکته جالت باشد که از  این کولرها بجز در استان های مختلف ایران در سایر کشور های به ویژه کشور های اروپایی و پیشرفته استفاده نمی شود. چرا که با مصرف بالای انرژی های الکتریکی و آب همراه هستند. از این رو اغلب متخصصان فعال در حوزه سیستم های سرمایشی به افراد توصیه می کنند تا با توجه به مشکلات پیش رو در خصوص مسائل آب و نگرانی های زیست محیطی در خصوص آن، از سیستم های سرمایشی دیگر مانند انواع فن کوئل ها، چیلر ها و کولرهای گازی برای ایجاد محیطی با دمای مطبوع استفاده شود. اما مدل های آبی نیز خود دارای مزایای بسیار فراوانی هستند که در ادامه این مطلب به بررسی آن ها پرداخته خواهد شد.

مرکز فروش کولر آبی در تهران

قیمت کولرآبی در تهران

همانطور که پیش تر گفته شده است خانه تاسیسات افتخار دارد به عنوان بزرگترین فروشگاه اینترنتی تاسیسات ساختمانی در ایران به ارائه و عرضه انواع سیستم های گرمایشی و سرمایشی، تجهیزات موتورخانه ای، تجهیزات استخری و بسیاری از محصولات دیگر بپردازد. محصولات موجود در این فروشگاه که از معتبرترین برند های ایرانی و خارجی می باشند دارای بالاترین کیفیت بوده و دارای گارانتی های معتبر شرکتی خواهند بود. از سمت دیگر تمامی این محصولات، با نازل ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه های اینترنتی و بازار های سنتی عرضه خواهند شد. بنابراین نازل ترین قیمت انواع کولرآبی در تهران در اختیار این فروشگاه خواهد بود. و انواع و اقسام این محصول  را می توان در فروشگاه اینترنتی خانه تاسیسات مشاهده و خریداری کرد. از مهم ترین این محصولات می توان به انواع کولرهای سلولزی، کولر آبی های تبخیری با توان های بسیار مختلف اشاره کرد. اما از مهم ترین مزایای استفاده از این محصولات می توان به این موضوع اشاره کرد که به علت عبور هوای خارجی از آنها از روی آب، رطوبت هوای موجود در ساختمان را افزایش داده و می توان خشکی هوا را از میان ببرد. بنابر این تعریف می توان دریافت که از کولر های آبی باید در ساختمانی استفاده شود که در مناطقی با آب و هوای خشک در فصول گرم روبرو هستند. اما از این محصول در مناطق با رطوبت و اصطلاحا شرجی نباید استفاده شود.


بیشتر بدانید:

کولر آبی بخریم یا گازی


نکته دیگری که در خصوص انواع این وسیله سرمایشی باید مورد توجه قرار گیرد این است که با توجه به شروع فصول سرد سال؛ استفاده از این محصولات کاهش یافته و ممکن است به خاموشی های طولانی مدت بروند. از این رو پس از هربار شروع مجد فصول گرم، می بایستی سرویس شده و از صحت عملکرد سیستم های آن شامل انواع شیلنگ ها، موتور، بلبرینگ ها و سایر قطعات اطمینان حاصل نمود. همچنین می توان با توجه به میزان گچ و املاح موجود در آب ساختمان، نسبت به تعویض پوشال ها و لوله ها برای جلوگیری از رسوب املاح اقدام شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *